parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Kris Marszalek Kimdir?

Kris Marszalek Kimdir?

admin admin -
32 0

Kris Marszalek kripto Nakit platformu crypto.com’un CEO’sudur. Aslen Polonyalı olan Marszalek, şu anda Hong Kong’da yaşamaktadır ve e-ticaret tahlillerinden taşınabilir uygulama geliştirmeye kadar pek Fazla farklı teşebbüste yönetici rolü üstlenmiştir.

Kris Marszalek Hayatı

Kris Marszalek, tanınan kripto platfromu crypto.com’un CEO’sudur. Pek Fazla dijital oluşumun başında görülen Marszalek aslen Polonyalıdır. Şu anda Hong Kong’da yaşayan Ünlü teşebbüsçü, milyonlarca dolar gelir elde eden şirketler kurmuştur. Kris Marszalek, 1998-2001 yılları ortasında Poznań Adam Mickiewicz Üniversitesi’nde eğitim gördü. Marszalek, buradan lisans derecesiyle mezun oldu. Marszalek’in eğitim hayatı ile ilgili Öbür bir bilgi bulunmuyor.

Marszalek, kripto Nakit dünyasında tesirli Amel insanlarından biridir. O denli ki serveti geçen Yıl 150 milyon dolar olarak iddia ediliyordu. 2016 yılında kripto ödeme şirketi Monaco’yu kuran Marszalek, kullanıcılara hem varlıkları hem de bilgileri üzerinde Denetim sağlayan birinci blokzincir tabanlı banka kartlarından birini geliştirdi. Monaco, dünyanın kripto Nakit ünitelerine geçişini teşvik etmek ve hızlandırmak emeliyle 2018 yılında crypto.com olarak tekrar markalaştı.

Marszalek, kripto Nakit kesimine adım atmadan Evvel Hong Kong merkezli taşınabilir uygulama Yiyi ve e-ticaret şirketi Beecrazy’yi kurdu. Beecrazy, daha sonra iBuy Group tarafından satın alındı ve yine markalaşma kapsamında ismi Ensogo olarak değiştirildi. Marszalek, şirketin operasyon yöneticisi olarak vazife yürüttü.

Crypto.com Borsası Nasıl Çalışır?

Borsa, alıcıların ve satıcıların varlıkları belli fiyatlarla takas etmek için bir ortaya geldiği bir pazar yeridir. Piyasa iştirakçilerinin, kendileriyle ticaret yapmak isteyen bir Müşteri yahut satıcı aramak zorunda kalmadan süreç yaptıkları bir platform olarak Mevcut olur. Crypto.com borsasında kripto Nakit üniteleri, sabit paralar yahut öteki kripto Nakit üniteleri için alınıp satılabilir.

Çok sayıda kullanıcı Biricik bir yerde toplandığından, çoklukla daha Çok likiditeye ve teorik olarak daha rekabetçi fiyatlara müsaade verdiğinden, bir borsa yoluyla alım satım yapmak kullanıcılar için tercih sebebi haline gelmiştir.

Crypto.com borsası, kullanıcılara pazar önderi fiyatlarla 200’den Çok farklı kripto Nakit ünitesinde süreç yapma imkanı ve Crypto.com’un Lokal token’ı Cronos’u (CRO) stake edenler için indirimler sunar.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir