parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Binance Ortağı Paysafe İngiltere’de Hizmetlerini Sonlandıracak

Binance Ortağı Paysafe İngiltere’de Hizmetlerini Sonlandıracak

admin admin -
22 0

Binance’in ödeme tahlilleri ortağı Paysafe İngiltere düzenleyici ortamının Fazla güç olduğunu düşünüyor.

Binance‘in ödeme ortağı Paysafe, İngiltere düzenleyici ortamının Fazla güç olduğunu lisana getirerek İngiltere’de Binance müşterilerine hizmetini kesecek. Şirket İngiltere’nin düzenleyici ortamından muzdarip.

Paysafe, Binance Müşterilerine İngiltere’de Hizmetini Kesecek

Paysafe, İngiltere’deki Binance müşterilerine hizmet sunmayı bırakacak. Ödeme şirketi Paysafe, “İngiltere’nin kripto ile ilgili düzenleyici ortamı Fazla zorlayıcı” dedi. Sonuç olarak, müşteriler artık GBP cinsinden Nakit yatırma ve çekme süreci yapamayacak.

Paysafe, karmaşık düzenlemeyi suçladığı bir hareketle Binance müşterilerine İngiltere’deki yerleşik cüzdan tahlilini sunmayı bırakmaya karar verdi. Sonuç olarak Binance, 13 Mart’tan itibaren yeni kullanıcılar ve 22 Mayıs’tan itibaren bütün kullanıcılar için GBP yatırma ve çekme süreçlerini askıya alacak.

Bir Paysafe sözcüsü mevzu hakkındaki açıklamasında şunları dedi: 

“Kripto ile ilgili Birleşik Krallık düzenleyici ortamının şu anda bu hizmeti sunmak için Fazla zorlayıcı olduğu sonucuna vardık. Bu nedenle almış olduğumuz karar, bizim tarafımızdan Fazla dikkatli bir formda alınan ihtiyatlı bir karardır.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir