parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Kriptoya Darbe Devam Ediyor: Signature Bank Kapatıldı!

Kriptoya Darbe Devam Ediyor: Signature Bank Kapatıldı!

admin admin -
19 0

Silicon Valley Bank’in kapanmasının akabinde bir öbür kripto dostu Signature Bank’in kapatıldığı bildirildi.

Kriptoyla bağlantılarıyla bilinen dev bankalardan Olumsuz haberler gelmeye devam ediyor. New York merkezli Signature Bank, “Sistemik Risk” halinde değerlendirilip kapatılması kararına varıldı. Akabinde yapılan açıklamalar ışığında, New York Finansal Hizmetler (NYDFS) tarafından devralınacağını bildirildi. Eyalet düzenleyicileri tarafından kapatılma kararı alınan dev banka, kripto dalında Aka yankı uyandırdı.

Coinbase, Paxos ve Celsius’dan Signature Bank Açıklaması!

Popüler kripto borsası Coinbase, stablecoin ihraççısı Paxos ve kripto kredi kuruluşu Celsius, kapatılan bankada olan fonlarına değindiler.

Signatura Bank’de kurumsal fonlarının kaldığını belirten dev şirketler, bahse ait detayları lisana getirdiler. Kripto borsalarının öncülerinden gelen Coinbase 12 Mart tarihinde yaptığı bir İzah ışığında, Signature Bank‘de bulunan kurumsal fonlarından bahsetti. İflasını bildiren tanınan kripto kurumu Celsius ise, mevzuya dair net bilgileri şimdi paylaşmadı. Stablecoin ihraççısı Paxos, Signature Bank’de kalan Kuruluş fonlarına değinerek hususa dair detayları da sözlerine ekledi.

Coinbase, Paxos ve Celcius, Signature Bank’de Kalan Kuruluş Fonlarından Bahsetti

Yaklaşık olarak 240 milyon dolarlık kurumsal fonunu Signatura Bank’de kaldığını Anlatım eden Coinbase, bu fonların kurtarılacağı konusunda umudunu devam ettiriyor. Stablecoin ihraççası olarak bilinen dev kripto Paxos şirketi de mevzuya ait açıklamalarda bulundu. Signature Bank‘de 250 milyon dolarlık fonunun kaldığını bildiren Paxos, hususla ilgili detaylara değinerek “mevduat sahibi başına 250.000 dolarlık Özel sigorta” olduğunu sözlerine ekledi.

İflasını açıklamış olan kripto kredi kurumu Celcius ise, “fonların bir kısmının elde tutulduğunu” bildirerek hususa ait net meblağı şimdi açıklamadı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir