Kripto Şirketi Copper, AON’a Sigorta Yaptırdı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 09, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit kesiminde hizmet veren Copper, varlıklarını teminat altına almak için 500 milyon dolarlık sigorta yaptırdı.

Kripto Nakit piyasasındaki likidite düşüşleri, şirketlere yeni tedbirler aldırıyor. Bilhassa hack hücumları, dolandırıcılıklar, File açıkları ve piyasa volatilitesi sebepler olarak gösteriliyor. bütün bu sebeplerden korunmak isteyen şirketler, kuvvetli şirketleri ardına almaya başladı. Bunlardan birisi olan Copper, İngiltere’nin sigorta devi AON ile iştirak kurdu. AON, kripto şirketine sigorta hizmeti verecek.

Sigorta Şirketi AON ve Copper Birlikteliği

Copper, nihayet vakitlerde artan yatırımcı talebine değindi. Kripto şirketi, talebin artmasıyla Birlikte varlıkların da değer kazanmasına dikkat çekti. bütün bu süreci, soğuk cüzdanları kullanarak atlattıklarını lisana getirdi. Kripto şirketi, bu genişleme ve artan talebin korunması için, sigorta yaptırma muhtaçlığı duydu.

İngiltere merkezli sigorta şirketi AON, kuvvetli yapısıyla şirketleri kanatları altına almaya devam ediyor. Şirket, Copper için 500 milyon dolarlık garanti hizmetini başlattı.

Copper‘ın yöneticilerinden Greg Hall, bahisle ilgili şunları söyledi;

“Dijital varlıkları korumak işimizin anne gayesidir ve artık müşterilerimize garanti vermek için ekstra bir Emniyet seviyesine sahibiz.”

Büyüyen kripto şirketi Copper’ın, yatırımcıları için attığı bu adım ağır İlgi gördü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir