Kripto Paraların Yeni Yıldızı Sui’de (SUI) Neler Oluyor?

Altcoinler May 04, 2023 Yorum Yok

Dün itibariyle birçok kripto Nakit borsasında listelenen Sui’de (SUI) neler oluyor SUI, rekor fiyatlara ulaşabilir mi?

Bir müddettir gerçekleştirdiği aktiviteler ile öne plana çıkan Sui (SUI), kripto borsalarında listelenmeye başladı. Toplumsal medyada da Fazla Önemli kitlelere ulaşan SUI, değer bakımından pek Fazla yatırımcıda Aka beklentiler oluşturmuştu. Binance’ta listelenmesiyle anlık olarak 2 dolara ulaşan SUI, şu Lahza için 1,36 dolardan Müşteri buluyor. nihayet vakitlerin en beğenilen projelerinden olan SUI’de fiyat hareketleri nasıl ilerliyor?

Sui (SUI) Grafik Analizi

SUI, Binance’ta listelenmesiyle Bir arada 2 dolara ulaştı. Daha sonra tesirini yavaş yavaş kaybeden SUI, dakikalar içersinde 1,22 dolara kadar düşmüştü. Binance listelenmesinden bir müddet sonra 1,498 doları test eden SUI, bu seviyeyi listelenme fiyatı haricinde ATH olarak elinde tutuyor. Günlük açılış fiyatı 1,40 dolar olan tanınan coin, rüzgarı gerisine alarak tekrardan 1,43 ve 1,49 dolar düzeylerini test edebilir.

SUI tarafındaki heyecanın azalması yahut Bitcoin (BTC) taraflı gelebilecek Fud haberler SUI’yi sırasıyla, 1,28 ve 1,22 dolar düzeylerine düşürebilir. Pek Fazla kripto borsasında devasa hacimlere ulaşan SUI’deki fiyat hareketleri, yatırımcılar tarafından ihtimamla takip ediliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir