Coinbase ve Ripple’ın Baş Hukuk Sorumluları Buluştu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 04, 2023 Yorum Yok

Ripple baş Hukuk Müşaviri Stuart Alderoty ve Coinbase baş Hukuk Sorumlusu Paul Grewal, kripto alanındaki bahisleri konuşmak için bir ortaya geldi.

ABD’li düzenleyicilerin radarında olan Coinbase ve Ripple, nihayet devirlerde verdikleri hukukî gayretler ile gündemden düşmüyor. Coinbase‘in ABD’den ayrılması ve Ripple‘ın devam eden dava süreçleri akıllarda yer edindi.

Düzenleyici baskıların ortasındaki Coinbase ve Ripple’ın baş hukuk sorumluları, geçtiğimiz gün buluştular. Kripto sanayisi bu buluşmayı, kripto ismine bir Sıkıntı birliği olarak yorumladı.

Coinbase ve Ripple’ın baş Hukukçularından Manalı Fotoğraf

SEC’in radarındaki iki kripto kuruluşu olan Coinbase ve Ripple’ın baş hukuk sorumluları bir ortaya geldi. Coinbase’ten Paul Grewal ve Ripple’dan Stuart Alderoty’nin buluşmasında, kripto topluluğunu heyecanlandıran bir fotoğraf paylaşıldı.

Grewal, kendisini Konuk ettiği için Alderoty’ye teşekkür etti. Grewal’in Twitter’da yaptığı bu fotoğraflı paylaşıma, kripto topluluğu ağır İlgi gösterdi.

SEC’in yürüttüğü kripto siyasetlerinden muzdarip olan iki kripto şirketinin buluşması, bölüm ismine ümit ışığı yansıttı. Beşerler, kriptonun ilerleyen devirlerde sağlam duruş sergileyeceğini düşünüyor. Alderoty ve Grewal‘in buluşmasıda, kripto üzerine konuşuldu ve karşılıklı Fikir alışverişi yapıldı.

Diğer taraftan Alderoty de Grewal‘e teşekkür eden bir toplumsal medya paylaşımında bulundu.

Kripto topluluğu, bu ikili buluşmaya “Gary, biz geliyoruz.” formunda yorumlarda bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir