Kripto Dolandırıcısı, Florida’da Tekrar Tutuklandı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 11, 2023 Yorum Yok

Kripto dolandırıcısı Nicholas Truglia geçen Yıl mahpustan çıkmıştı.

25 yaşındaki dolandırıcısı, daha Evvel 1 milyon dolarlık bir hırsızlıkta rol aldığını kabul etti. Bununla Birlikte kripto Nakit dolandırıcısı Florida’da tekrar tutuklandı.

Kripto Dolandırıcısı Mahpustan Salınmasının Akabinde tekrar Tutuklandı

Devasa bir kripto Nakit soygunundaki rolüyle tanınan bir kişi, dolandırıcılık ve gizli silah bulundurma suçlamalarıyla Florida’da tekrar tutuklandı. 25 yaşındaki Nicholas Truglia, Salı günü Florida’da tutuklandı. Fakat davanın şartları belirsizliğini koruyor.

Truglia, yatırımcı Michael Terpin’den 23 milyon dolardan Çok kripto Nakit çalmaya yönelik evvelki bir plandaki rolü için hizmet ettikten sonra Ocak ayında hapishaneden hür bırakıldı.

Geçen yılki ceza duruşmasında, Truglia’nın sanat, mücevher ve kripto Nakit ünitesi iç olmak üzere kestirimi 53 milyon dolarlık varlığa sahip olduğu ortaya çıktı. Terpin’e tazminat olarak 20 milyon dolardan fazla  ödemeyi kabul etmişti.

Truglia ek olarak yatırımcı Rob Ross’un yüksek profilli SIM takasında rol aldığını ve hack’te hayatındaki birikimlerinden 1 milyon doları aldığını itiraf etti. ek olarak bir ceza davası devam ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir