Coinbase’den Pepe (PEPE) için Alarm!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 11, 2023 Yorum Yok

Coinbase’in müşterilerine göndermiş olduğu bir e-posta bülteni, Pepe (PEPE) topluluğunun reaksiyonlarına yol açtı.

Coinbase, 10 Mayıs’ta kullanıcılarına gönderdiği bir e-postayla gündeme damga vurdu. PEPE’nin tehlike sinyalleri yarattığını belirten Coinbase, yalnızca PEPE bazında değil, birçok memecoin topluluğunun eleştirisini aldı. Kripto fenomenlerinden olan Boroviketh, Coinbase’in göndermiş olduğu e-postayı ekran manzarası alarak toplumsal medyadaki takipçileriyle paylaştı. Bu mevzuya ayaklanan memecoin toplulukları, Coinbase’i özür dilemeye Davet ettiler.

“Coinbase Silinsin”

Twitter’ın kripto fenomenlerinden olan Kenobi, Coinbase’in PEPE’yi maksat almasını Fazla Misli bir halde eleştirdi. Coinbase’in kullancılarına PEPE’yi kararlar niteliğinde mail göndermesine karşı çıkan Kenobi, “Coinbase silinsin” isimli bir hareket başlattı. Pek Fazla kişinin yansısına yol açan Coinbase’in bu tavrı, PEPE’deki yüzde 13’lük bir değer kaybını beraberinde getirdi.

Gündemde bir biçimde yer bulmaya devam edene PEPE, nihayet olarak da bu hususla ilgili Aka bir yarattı. Toplumsal medyayı ikiye bölen PEPE hakkındaki tartışmalar bütün süratiyle devam ediyor. Tanınan coin’in yatırımcıları ise, Coinbase’e olan aksiyonlarını sürdürüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir