Kraken’den Para Çekme ve Yatırma İşlemleri için Uyarı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Mar 23, 2023 Yorum Yok

Kripto borsalarının önde gelen isimlerinden olan Kraken, Nakit süreçlerine yönelik yaptığı duyuruyla Aka yankı yarattı.

Kraken yaptığı duyuruyla, kullanıcıların 27 Mart tarihinden itibaren Plaid platformu üzerinden Nakit yatırma yahut ACH Silvergate aracılığıyla Nakit çekme hizmetlerinin kaldırılacağını bildirdi. Kraken, kullanıcılarına istikrarlı bir fonlama hizmeti sağlamak maksadıyla, MVB Bank for Fedwire Nakit yatırma, Nakit çekme ve öbür ticari süreçler iç olmak üzere farklı fonlama seçeneklerine bakmalarını tavsiye etti. Yayınlamış olduğu bu bildiriyle kafalarda soru işareti yaratan Kraken, gündeme damga vuran kripto borsalarından biri olmuş görünüyor.

Kraken’den Hususa Ait Açıklamalar Geldi

Para yatırma-para çekme süreçlerinde büyük oranla değişikliğe giden Kraken, gerisi gerisine gelen gelişmeler üzerine tabirlerini lisana getirdi. ACH fonunu ele alarak telaffuzlarda bulunan Kraken, “Ekibimiz ACH fonunu Muhtemel olan en kısa müddette tekrar kullanılabilir hale getirmek için çalışıyor.” dedi.

ACH fonu için faaliyetlerine tam gaz devam ettiğini belirten Kraken, nihayet vakitlerde kesim bazlı artan sıkıntılar ile daha Fazla reaksiyon çekmiş durumda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir