Kraken CEO’su, Binance Rezerv Kanıtına Takıldı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Kraken CEO’su ve kurucu ortağı Jesse Powell, Binance’ın rezerv delilinin yükümlülükler olmadan anlamsız olacağını belirtti.

Kripto sanayisi, nihayet FTX olaylarının akabinde yeni bir boyuta geçti. En Aka kripto Nakit borsalarından birisi olan FTX, Aka bir çöküş yaşayarak iflas etti. Akabinde bıraktığı enkaz, toparlanması Güç sonuçlara neden oldu. Birçok şirket, FTX olaylarını münasebet göstererek iflaslarını vermeye başladı. Birebir vakitte, Nakit çekme süreçlerinde ıstırap yaşatan projelerin sayısı da artış gösterdi. bütün bu süreçlerin ışığında Binance, yeni rezerv ispatını duyurdu. Fakat, bu atak Kraken CEO’sunun dikkatine takıldı.

Kraken CEO’su Jesse Powell, Binance Rezerv İspatını Eleştirdi

Kraken borsasının CEO’su Jesse Powell, Binance rezerv Delil sistemi hakkında tenkitlerini lisana getirdi. Bu tenkitlere, Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) tarafından Cevap gecikmedi.

Powell, borsalar yükümlülükleri içermediği için bu usul bir uygulamanın anlamsız olacağını belirtti. Powell’a göre, eksiksiz bir rezerv Delil sistemini kurmak mümkün. Kraken CEO’su, alıcı bakiyelerinin kriptografik delili ve cüzdan denetimi açısından sağlamlaştırılmış bir rezerv İspat sisteminden bahsetti.

Powell, Merkle Tree yönteminin bir denetçi olmadan büsbütün anlamsız olacağının altını çizdi. Bu yolda, negatif bakiyeli hesapları incelemek için denetleme gerektiğini belirtti.

Bu tenkitlere Karşılık veren Binance CEO’su CZ, rezerv Delil sistemini denetlemek için üçüncü taraf denetçileri içeren bir planlamanın yapıldığını belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir