Ethereum Uzun Vadeli Fiyat Tahmini – 26 Kasım 2022

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Kripto Nakit dünyasında yaşanan nihayet gelişmeler başkan altcoin Ethereum‘u da vurdu. Ethereum CoinGecko datalarına nazaran nihayet 24 saat içinde yüzde 3,5 değer kazandı.

Ethereum, şu sıralar 1,200 dolarda seyrediyor olsa da geçtiğimiz 2021 yılının bu periyotlarında ralli yapıyordu. Ralli ile Bir arada 5.000 doların kapını çalmış Ethereum şu sıralar yatırımcısına beklenen performansı veremiyor üzere gözüküyor.

Ethereum’un Yıllara Nazaran Fiyat Tahmini

Bitcoin, piyasaya sürüldüğü günden beri iktisat ve finans çevrelerince epey İlgi duyulan bir husus oldu. Ardınan ortaya çıkan altcoinlerden ise en dikkat çekeni Ethereum oldu. çok kuvvetli ve çalışkan bir takımının olması, maksatların tutturulması ve ekosistemin her geçen gün geliştirilmesi Ethereum’u bugünkü bilinen pozisyonuna taşıdı.

Ethereum fiyat varsayımı uzman görüşleri, teknik tahliller ve evvelki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

Ethereum’un yıllara nazaran taban ve tavan fiyat kestirimler,

Şu anki Görünüm ele alındığında Ethereum için Yıl sonunda Fazla çok yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin nema artırımına gitmesi Ethereum fiyatına da Olumsuz yansıyor.

Ethereum için varsayım edilen 2022 sonu azamî değer 1,360 dolar iken en az değer ise 1,256 dolarda. 2023’te ise bu durum 1,830 dolar iken azamî 2,170 dolar. 2024’e baktığımızda 2,600 bin dolar ile 3,100 dolar ortasında değişen bir fiyat iddiası görüyoruz. Ethereum ATH’sine (All Time High) ne Vakit ulaşıyor diye baktığımızda ise analist görüşleri bize 2026 yılını işaret ediyor. Tahlilin nihayet yılı olan 2031’e göz atarsak Ethereum’un en yüksek biçilen pahasının 46 bin dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir