Cardano Kurucusu, Orbis ve Ardana Çöküşünü Değerlendirdi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, canlı yayın üzerinden Ardana ve Orbis projelerinin çöküşünü kıymetlendirdi.

Kripto Nakit piyasasının çalkantılı devrinde, birçok proje devamlılık sağlayamadı. Bilhassa FTX’in yarattığı çöküş, likidite ve yatırımcı problemi çeken projelerin iflasına neden oldu. Ayrıyeten, kripto Nakit projeleri ayı piyasasının tesirlerine karşı direnmeye devam ediyor. bütün bu süreçler ortasında, Cardano tabanlı Ardana ve Orbis hizmetlerini durdurmuştu. Finansman ve piyasa şartlarını münasebet gösteren projeler, ayakta kalamadılar. Birçok yatırımcı, Ardana ve Orbis’in çöküşünü Cardano’ya bağladı.

Cardano Kurucusu, Orbis ve Ardana Çöküşünü Liderlik Problemine Bağladı

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Twitter üzerinden açtığı canlı yayınla tenkitlere Karşılık verdi. Hoskinson, Orbis ve Ardana çöküşünü maksat aldı.

Hoskinson, iki projenin hizmetlerini durdurmasının akabinde toplumsal medyada dolaşan tenkitlere değindi. Cardano kurucusu, projelerin kapanmasının bir finansman eksikliği nedeniyle olmadığını belirtti. Hoskinson’a göre, Orbis ve Ardana’nın operasyonlarını durdurma kararının gerisinde liderlik meseleleri yer alıyor.

Kurucu, Cardano ekosistem teşebbüs fonu olan cFund’a değindi. Hoskinson’a nazaran, cFund bu projelere daha öncesinde yatırımlarda bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir