Jump Crypto, Kapanma İddialarını Yalanladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 18, 2022 Yorum Yok

Kripto yatırım ve ticaret platformu Jump Crypto, toplumsal medya aracılığıyla kapanacaklarına yönelik iddiaları yalanladı.

Kripto ayı piyasasının tesiri, birçok şirketin gidişatını Olumsuz tarafta etkilemeye başladı. Yatırım varlık Yönetim şirketleri, varlıklarının ziyanda olduğunu açıklıyor. FTX borsasının çöküş yaşaması da yüzlerce şirketin ziyan etmesine neden oldu. Bilhassa Singapur devletine ilişkin yatırım fonu, FTX’in şirket paylarına yaptığı yatırımların sıfırlandığını bildirdi. Güçlü bir periyottan geçen kripto piyasasında, şirketler hayatta kalmanın yollarını arıyor. Toplumsal medya üzerinde dönen bir grup argümanlarda, Jump Crypto şirketinin kapanacağı konuşuldu. Şirket, buna Cevap vermekte gecikmedi.

Jump Crypto, Yatırım Yapmaya Devam Ediyor

Kripto likidite ve yatırım şirketi Jump Crypto, Özellikle toplumsal medyada dönen söylentileri çürütmek için İzah yaptı.

Şirketin kapanacağı ve iflas bildireceği üzere Türlü söylentiler yayıldı. Tanınan platform, kapanmadıklarını açıkca bildirdi. Ayrıyeten şirket, en düzgün sermayeye sahip olduklarını ve likidite kasveti çekmediklerini de açıkladı. Kripto ayı piyasasının getirdiği Misli süreçlere karşın, hala daha yatırım yapmaya devam ettiklerinin de altını çizdi.

Özellikle erken kademe yatırımlarıyla öne çıkan şirket, kuvvetli süreçlerde ayakta kaldığının mesajını verdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir