Bahamalar, FTX’in Varlık Kontrolünü Üstleniyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 18, 2022 Yorum Yok

Bahamalar taşınır Değerler Komisyonu, FTX Digital Markets’ın (FDM) bütün dijital varlıklarının denetimini üstlendi.

Komisyon yaptığı açıklamada, “FDM’nin müşterilerinin ve alacaklılarının çıkarlarını korumak için acil süreksiz düzenleyici hareket gerekliydi” dedi.

Bahamalar Düzenleyicisinden FTX Adımı

Bahamalar taşınır Değerler Komitesi 12 Kasım’da FTX Digital Markets‘in varlıklarını Denetim ettiği bir dijital cüzdana aktardı.

Bahama düzenleyicisi, 12 Kasım günü saat 19.00’da yaptığı basın açıklamasında;

“FTX Digital Markets’in bütün dijital varlıklarının kurul tarafından Denetim edilen bir dijital cüzdana aktarılmasını sağlama hareketini gerçekleştirdiğini” söyledi. Varlıklar 11 Kasım’ın sonlarında gizemli bir formda FTX hesaplarından çıkmaya başlamış, şirketin kendisi de neler olup bittiği konusunda emin değildi. taşınır Değerler Komisyonu’nun açıklaması şöyle devam ediyor: “FDM’nin müşterilerinin ve alacaklılarının çıkarlarını korumak için acil süreksiz düzenleyici hareket gerekliydi.”

FTX, 15 Kasım’da New York’un Güney Bölgesi’ndeki ABD İflas Mahkemesi’nde temel olarak ABD dışında aktiflik gösteren şirketlere sunulan Kısım 15 iflas müdafaası müracaatında bulundu. FTX, Alameda ve 100’ün üzerinde şirket 11 Kasım’da Delaware’deki federal iflas mahkemesinde Kısım 11 iflas müdafaası talep etti. Mevzu hakkında Bahama düzenleyicisi tarafından daha Çok detay verilmedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir