Huobi Stablecoin’i HUSD Yüzde 72 Düştü

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Eki 31, 2022 Yorum Yok

Kripto pMesafe borsası Huobi‘nin stablecoin’i HUSD, delist edilmesinin ardındLahza yüzde 72‘lik bir düşüş yaşadı.

Kripto pMesafe piyasasında stablecoin‘ler üzerindeki domino tesirleri devam ediyor. Terra krizinin ardındLahza TerraUSD’nin (UST) çöküş yaşaması, yaptırımlar ve düzenlemelerin sinyallerini verdi. Kripto pMesafe yatırımcıları stablecoin’ler üzerindeki itimadını kaybetmeye başladı. Gelişmelerin ardındLahza birFazla stablecoin hizmeti kLahza kaybetti. Bilhassa HUSD, tekraren 1 dolar sabitliğinden çıktı. Tanınan borsa Huobi, 28 Ekim tarihinde HUSD hizmetini delist ettiğini duyurdu.

HUSD, Çöken Stablecoin’ler Kervanına iç Oldu

Popüler borsa Huobi, borsadLahza HUSD stablecoin’ini delist etmesiyle reaksiyonları üzerine topladı. BorsadLahza gelen açıklamaya nazaran, yatırımcılar HUSD‘larını USDT ile değiştirebilecekler.

Stable Universal tarafındLahza ihraç edilen HUSD, bu yılın başındLahza beri peg olma konusunda Önemli meşakkatler yaşıyor. Yatırımcıların itimat kaybını daha da çoğaltLahza bu sıkıntılar, borsayı harekete geçirdi.

Delist kararının akabinde, HUSD fiyatı 0.3 dolar düzeylerine kadar geriledi. 1 dolMesafe sabitlenmesi gereken stablecoin, yüzde 72’lik bir düşüş yaşadı. Yatırımcılar ellerindeki HUSD’ların borsa tarafındLahza USDT’ye çevrilmesini bekliyor.

Ortaya atılLahza iddialMesafe nazaran, Huobi’de üst seviye rol alLahza Justin Sun’ın tesiri olabilir. İddialMesafe nazaran, Sun, kendi stablecoin’i USDD’ye hacim çekmek istiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir