Dogecoin’de Tasfiye OlLahza Varlık Arttı

Altcoinler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde beklenenin dışında bir yükselAmel gösteren Dogecoin’de (DOGE) tasfiye edilen varlıklar 647 milyon doları geçti.

Hafta sonunda Dogecoin’de yaşanLahza alım satım hareketleri, memecoin’i 10 milYar doların üzerinde bir piYasa bedeline ulaştırdı. Böylece kripto vaÇılgın süreçleri için Albüyük alımlı bir varlık haline gelen Dogecoin’de vaÇılgın süreç sayısı da arttı.

DOGE Elon Musk’ın Twitter’ı Satın Almasıyla Hareketlendi

Dogecoin vaÇılgın süreçleri, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının onaylanmasıyla yaşanLahza dalgalı fiyBeygir seyrinden kaynaklandı. Cuma gününden bu yanne 89 milyon doların üzerinde tasfiye gerçekleştirdi. Bu sayıların yaklaşık 52 milyon doları, kısa vaÇılgın süreç açanlardLahza yahut token’ın fiyBeygir artışına karşı yapılLahza süreçlerden kaynaklandı.

Dogecoin tasfiyeleri, nihayet 24 saatte 27 milyon doların üzerinde bütün kripto pMesafe üniteleri ortasında en yüksek olanıydı. Çoklukla en Aka sayıları gören ETH ve BTC’yi takip eden vaÇılgın süreçler, sırasıyla nispeDeri daha az 14 milyon dolar ve 12 milyon dolar ziyan gördü.

Dogecoin’deki Aleni işlemler

Dogecoin fiyatları Cuma günkü yaklaşık 7 sentDeri Pazar sabahı 15 sentin üzerine çıktığından, tasfiyeler kısa bir sıkışıklık yaşanmış olabilir. Fiyat, bugŞöhret yazma yazarken 11 sente gerilemAmel durumda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir