Hong Kong, Kripto Hamlelerini Sağlama Almak İstiyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 22, 2023 Yorum Yok

Hong Kong, yakın vakitte gündeme düşen kripto merkezi olma gayelerini sağlamlaştırmak emeliyle bir görev gücü oluşturacak.

Son günlerde, kripto sanayisinin anne gündem hususu Asya bölgesi ve Hong Kong oldu. Boğa koşusunun Asya’dan başlayacağını tez eden kurumsallar ve Hong Kong tarafından atılan yeni adımlar, kripto Nakit ünitelerinde yükseliş dalgası başlattı.

Hong Kong’un kripto merkezi olmak için attığı adımlar, Asya merkezli kripto Nakit ünitelerinde hareketliliğe neden oldu. nihayet olarak Hong Kong, kripto merkezi konusundaki atılımlarını sağlamlaştırmak maksadıyla bir misyon gücü oluşturmaya odaklandı.

Hong Kong, Kripto Merkezi Olmaya Odaklandı

Kripto Nakit ünitelerindeki yükseliş senaryolarına öncülük eden Hong Kong, kripto merkezi olma adımlarını sağlamlaştırmaya başladı.

Hong Kong Mali Sekreteri Paul Chan, 2023-2024 mali yılı bütçe konuşmasında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Chan, nihayet vakitlerde birçok yenilikçi işletmenin Hong Kong’da Amel kurmaya çalıştığını belirtti.

Kripto isteklerini lisana getiren Chan, bir sonraki adımlarından bahsetti. Chan, dalın sürdürülebilir ve Mesul gelişimine ait tavsiyelerde bulunmak üzere; ilgili siyaset ofisleri, mali düzenleyiciler ve piyasa iştirakçilerinden oluşan bir vazife gücü kurulacağını açıkladı. Ayrıyeten Chan, oluşturulan bu vazife gücüne liderlik edeceğinin de altını çizdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir