Gateio, Hong Kong Kervanına Katılan İsimler Arasında

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Şub 22, 2023 Yorum Yok

Global kripto borsası Gateio, Hong Kong merkezli yeni bir kuruluşu olan Gate HK ismine kripto lisans müracaatında bulundu.

Popüler kripto Nakit borsası Gate.io’nun Hong Kong merkezli şirketi Hippo Financial Services Limited, var müracaat süreçlerini tamamlayarak TSCP Lisansı almaya hak kazandı. Bu gelişmenin akabinde Gateio, Hong Kong pazarında daha Çok Laf sahibi olmak için yeni bir atılım yaptı. Gateio, Hong Kong merkezli Gate HK ismine Gerekli kripto lisans başvurusunu tamamladı.

Gateio, Hong Kong Pazarına Kripto Lisansı Müracaatıyla Göz Kırptı

Küresel çapta popülerlik kazanan kripto Nakit borsalarından Gate.io, Hong Kong merkezli operasyon yürüten şirketi Hippo Financial Services Limited ismine TCSP Lisansı’nı aldı. Borsa, lisans sürecinin akabinde bölgedeki faaliyetlerini genişletmek emeliyle Hong Kong piyasası için tasarlanan ve yeni bir kurum olan Gate HK’yi başlatmalarına İmkan tanıyacak yeni bir lisans müracaatında bulundu.

Hong Kong pazarındaki varlığını genişletmeyi planlayan Gate.io, bölgede aktiflik gösteren tröst yahut işletme üzere kuruluşlar için Gerekli olan TCSP lisansını alarak stratejik bir adım attı. Bu atakla birlikte, sanal varlıkların nezaretini sağlamaya odaklanan Hippo Financial Services, etkin olarak Mahallî operasyonları yönetiyor. Ayrıyeten ayrılan bütçeyle hizmet altyapısının ve alıcı varlıklarının güvenliğini sağlayacak takımlar de oluşturuluyor.

Gate.io, global kripto yatırımcılarıyla olan bağlantısını derinleştiriyor 

Gateio’nun Hong Kong kolu olan Gate HK’nin, yeni kripto Nakit lisans müracaat sürecinin akabinde, yakın bir devirde faaliyete geçmesi bekleniyor.

Bu gelişme, var piyasada bulunan blockchain teknolojilerinin benimsenmesi ve sanal varlıkların yaygınlaştırılmasında Aka Ehemmiyet taşıyor. Atılan adımlar, sadece Gateio’nun global kripto yatırımcılarıyla olan münasebetini derinleştirmekle kalmayıp, birebir vakitte borsaya duyulan itimadın de artmasını sağlayacak.

“Gate.io, yeni bir kripto lisansı için hazırlıklarına devam ediyor”

Geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesabı üzerinden Hong Kong’daki yeni gelişmelere ait açıklamalarda bulunan Gateio Kurucusu Dr. Han Lin, şunları söyledi;

“Hong Kong için Fazla heyecanlıyım. Hong Kong’da TCSP lisansını Meydan Gateio, ayrıyeten yeni bir kripto lisansı için hazırlıklarına devam ediyor. Titiz çalışmalar yürüten Gate HK, Özel olarak tasarlanan yeni bir değer olarak, Hong Kong’un büyüyen kripto pazarına hizmet etmek hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Bizi takip etmeye devam edin.”

Gateio, halihazırda düzenleyici konulara uymaya devam ediyor. Öte yandan, altı ayı aşkın bir müddettir Hong Kong’da yerleşik bir gruba sahip olan borsa, yakında kurulacak Gate HK kuruluşu ve sanal varlık saklama hizmetleri için inançlı ve saygın bir platform sağlamak ismine yeterli bir Temel inşa ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir