BLUR, Arthur Hayes’in Desteğine Rağmen Yüzde 33 Düştü

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 22, 2023 Yorum Yok

Kripto piyasasında bir müddettir öne çıkan bir varlık olan BLUR, Arthur Hayes’in ve diğer kripto etkileyicilerin dayanağına Karşın yüzde 33 oranında düşüş yaşadı.

Arthur Hayes, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden Fazla sayıda ipucu paylaşarak BLUR’un potansiyeline işaret etti ve satın almaya karar verdiğini açıkça belirtti. Hayes’in onayı BLUR fiyatında Kıymetli bir artışa neden oldu. Lakin tanınan proje, o vakitten bu yana kuvvetli bir düşüş yaşadı.

BLUR’un Kendini Kanıtlaması İçin Vakit Gerekebilir

BLUR, nihayet 48 saat içerisinde yüzde 30’dan Çok değer kaybı yaşadı. Bu, nihayet dağıtımdan sonra faal olarak yarar elde eden Aka cüzdanların bir atağı sonucu olmuş olabilir. Token, birinci listelendiğinden bu yana, kullanıcılara airdrop yoluyla dağıtılan arzın yüksek yüzdesi nedeniyle kıymetinin neredeyse yüzde 90’ını kaybetti.

Token arzının Aka bir diliminin kullanıcılara airdrop yoluyla aktarılması, token fiyatının istikrarı açısından Kıymetli bir sıkıntıya neden oldu. Sirkülasyonda bu kadar Fazla token varken, token’ın sağlıklı bir piyasa fiyatını muhafazası epeyce zorlaştı.

Hayes’in varlığı desteklemesine ve tokenin potansiyeline karşın, BLUR’un istikrarlı ve karlı bir yatırım olarak kendini kanıtlaması için önünde uzun bir yol Mevcut üzere görünüyor. NFT pazarındaki hacim 2021 düzeyine dönmediğinden, fiyattaki nihayet düşüş piyasanın tokenin temelleri ve gelecekteki beklentileri konusunda hala temkinli olduğunun bir göstergesi olabilir.

Hayes’in onayı başlangıçta BLUR için heyecan yaratmış olsa da, piyasanın BLUR’un uzun vadede başarılı olmak için gerekenlere sahip olduğuna hala ikna olmadığı görülüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir