Hedge Fon Yöneticisinden Bitcoin Açıklaması

Bitcoin May 15, 2023 Yorum Yok

Milyarder hedge fon yöneticisi, Bitcoin’in ABD’de sorunu olduğuna dair açıklamalarda bulundu. Yönetici, düşük enflasyonun da kripto Nakit ünitesi için bir Problem olacağını söyledi.

“Bitcoin için Düşük Enflasyon Sıkıntı Olacak”

Hedge fon yöneticisi Paul Tudor Jones, Bitcoin’in (BTC) ABD’de dostça olmayan bir düzenleyici tablo haline gelmesi nedeniyle daha az cazibeli hale geldiğini ve ileriye dönük daha düşük enflasyon olmasını beklediğini söyledi.

CNBC’nin Squawk Box programında Jones açıklamalarında şunlar söyledi:

 “Bitcoin’in gerçek bir sorunu Mevcut zira Amerika Birleşik Devletleri’nde bütün düzenleyici kurumlara karşı bir yapısı var.”

Daha Evvel Bitcoin‘in temyizini enflasyonist bir korunma olarak öven Jones, enflasyonun düşmeye devam edeceğine inandığını söyledi. Bunun yanı Dizi bu durumun, kripto için daha az yükseliş senaryosuna katkıda bulunduğunu ekledi.

2022’de kripto Nakit bölümünde yaşanan olaylarının akabinde, Kasım ayında FTX’in çöküşüyle ​​doruğa ulaşan ABD düzenleyici kurumları, taşınır Değerler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) halka Aleni borsalara karşı yasal süreç tehdidinde görüldüğü üzere, kripto sanayisine karşı epeyce Misli bir hal takındı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir