CZ, Elon Musk’ı Twitter’da Takipten Çıktı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 15, 2023 Yorum Yok

Binance CEO’su CZ, Elon Musk‘ı Twitter’da takipten çıktı.

CZ’nin Elon Musk‘ı Twitter’da takipten çıkmasının ayrım edilmesinin akabinde yatırımın ne olacağı merak konusu oldu. Binance’in Twitter’daki yatırımlarına dokunmadığı belirlendi.

Binance, Twitter’daki Yatırımlarına Dokunmadı

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Pazar günü Twitter’da Elon Musk’ı takip etmeyi bıraktı. Fakat bir Binance sözcüsü verdiği bir demeçte, Binance’in geçen Yıl Twitter’a yaptığı 500 milyon dolarlık yatırımın bozulmadan kaldığını söyledi.

Big Crypto Alert’ten yapılan bir bildirime nazaran Binance CEO’su Changpeng Zhao, Tesla ve SpaceX işvereni Elon Musk’ı Twitter’da takip etmeyi bıraktı.

Bir Binance sözcüsü bu durum hakkında yorum yapmayı reddetti, lakin Binance’in geçen Yıl Twitter’a yaptığı 500 milyon dolarlık yatırımına ellenmediği söyledi.

Zhao’nun Twitter’da Musk’ı takip etmeyi bırakması, kripto meraklılarının dikkatini çekerek soruları gündeme getirdi. Bununla Birlikte olayın ayrım edilmesi spekülasyonlara yol açtı. Lucra isimli bir Twitter kullanıcısı, Twitter’ın yakın vakitte Binance yerine eToro ile paydaşlık kurması nedeniyle Zhao’nun Musk’ı takip etmeyi bıraktığını argüman etti.

Geçen ay eToro, Twitter ile toplumsal medya devi kullanıcılarının Fazla Çeşitli Üleş senetleri, kripto ve öteki varlıklar için gerçek vakitli fiyatları görmelerini sağlayan ve ayrıyeten eToro aracılığıyla yatırım yapma seçeneği sunan bir mutabakat yaptığını duyurdu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir