HasKey Capital, Singapur Lisansını Aldı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 04, 2022 Yorum Yok

Singapur Nakit Otoritesi (MAS), yatırım şirketi HasKey Capital‘e ülkede aktiflik göstermesi için lisans verdi.

Kripto paralara yakınlaşan ve düzenlemeler üzerinde ağırlaşan Singapur, blockchain merkezi olma yolunda emin adımlar atıyor. MAS tarafından yürütülen çalışmalarda, bankaların ve kurumsalların bölümün içine iç edilmesine odaklanıldı. kent devleti, DBS ve JPMorgan eşliğinde birinci blockchain sürecini de muvaffakiyetle tamamladı. Singapur doları ve Japon yeni ortasında döviz süreci yapan MAS, test etaplarını tamamlıyor. nihayet olarak Belde devleti, HasKey Capital‘e onay verdi.

Singapur Linsansı ile HasKey Capital Faaliyetlerine Başlıyor

HasKey Capital, Singapur Nakit Otoritesi tarafından kapital Piyasası Hizmet lisansı için onay aldığını duyurdu. Şirket, Belde devletinde fon Yönetim hizmeti verecek.

Yatırım şirketi, 2018 yılında kuruldu ve bugüne kadar 1 milyar dolarlık bir varlığı yönetmeyi başardı. Şirket ayrıyeten, geçtiğimiz aylarda Hong Kong‘dan da lisans aldı.

Haskey Capital Singapur CEO’su Deng Chao, bahisle ilgili açıklamalarda bulundu. Chao, CMS lisansını aldıklarında, şirket hizmetlerini kurumsal ve akredite yatırımcılara sunabileceklerini belirtti. Şirket, genişleme çalışmalarına ağırlaşmış durumda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir