Haftanın Öne Çıkan Kripto Paraları (22 Mayıs – 29 Mayıs 2023)

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 22, 2023 Yorum Yok

CoinMarketCal’dan alınan datalar doğrultusunda, bu haftanın en Fazla öne çıkankripto paralarını proje üzerinde değerlendirdik.

Kripto bölümünde Değerli bir yere sahip olan “temel analiz” doğrultusunda, kripto paraların tanınan haber sitesi CoinMarketCal‘da bu hafta öne çıkan kripto Nakit ünitelerini değerlendirdik. Bu kripto paralar, yapıcakları gelişmeler ile Birlikte daha şimdiden kripto yatırımcılarının ilgisini çekmiş girmiş halde. Bitcoin’in 27.000 doları net olarak aşmasıyla birlikte, bu altcoin’lerde daha Aka hareketler gözlemlenebilir.

1- Holo (HOT)

Türkiye kripto Nakit ekosisteminde Önemli bir hisseye sahip olan Holo (HOT), 23 Mayıs’ta lakin gerçekleştireceğini duyurmuştu. Dcaworld ve marycamacho’nun yer alacağı LAKİN, Özellikle de Türk yatırımcıları tarafından ilgiyle bekleniliyor. Bir vakitlere damga vurarak Aka yükselişler yaşayan HOT, eski popülaritesini kaybetse de Vakit vakit isminden Laf ettirmeye devam ediyor.

2- Audius (AUDIO)

Son zamanlardaki partnerlikleriyle ön plana çıkan AUDIO, 25 Mayıs’ta fakat gerçekleştireceğini duyurmuştu. Pek Fazla tanınan kripto borsasında yer Meydan AUDIO, şimdiden diğer kripto yatırımcılarının da radarına girdi. Birkaç hafta Evvel Önemli yükseliş gösteren AUDIO için bu Faaliyet ismine Kıymetli sorular hazırlanmış olabilir.

3- BOB Token (BOB)

Pepe’nin bir diğer versiyonu olarak piyasaya sürülen BOB, BKEX borsasında USDT paritesiyle listelenecek. PEPE’nin inanılmaz düzeylere ulaşmasından sonra, PEPE biçimi onlarca coin’de beklentiler oluştu. Bu coin’lerden biri de BOB oldu. Ayrıyeten,yeni yeni kripto borsalarına adım atan BOB’a PEPE severlerden ağır dayanaklar geliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir