Gleb Kostarev: Türkiye Kripto İçin Harika Bir Yer

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 19, 2022 Yorum Yok

İstanbul Blockchain Week’e katılan Binance Asya Bölge Müdür Gleb Kostarev, Coinkolik ekibinin sorularına Cevap verdi.

İstanbul Blockchain Week, kesimin paydaşlarını bir ortaya getirdi. Aktifliğe katılan birçok Değerli İsim İstanbul’da bulunmalarından Dolayı epeyce heyecanlı olduklarını lisana getirdi. Faaliyet iştirakçilerine kapılarını 14 Kasım’da açtı.

“Yatırımcıları Varlıklarını Hakikat Yönetmeleri İçin Eğitiyoruz”

Binance Asya Bölge Müdürü Gleb Kostarev, İstanbul Blockchain Week kapsamında Coinkolik grubunun sorularını yanıtladı.

Gleb Kostarev ile gerçekleştirdiğimiz Özel röportajı izlemek için:

Gleb Kostarev, gündemdeki olayları değerlendirirken Türkiye’nin kripto Nakit ve Blockchain teknolojisindeki rolünü kıymetlendirdi. Kostarev, ayrıyeten regülasyonlar hakkında da Fikir verdi.

“Binance olarak sanayiye yardım etmek için fon oluşturduk. Bu şekil güçlü periyotlarda ekosistemin gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz. ek olarak yatırımcılarımıza da varlıklarını nasıl yönetebilecekleri hakkında eğitimler veriyoruz. Türkiye kripto paralar için şahane bir yer. İstanbul’a geldiğimden beri birçok trader ve kripto reklamı görüyorum. Bence burada kripto benimsemesi epey yüksek. Türkiye ileride Kripto Hub olarak bir vazife üstlenebilir. Regülasyonların gelmesi için dünyanın birçok farklı yerindeki düzenleyicilerle görüşüyoruz hatta Türkiye özelinde CZ Maliye Bakanı ile görüşme gerçekleştirdi. Düzenleyicilere Fikir vererek ekosistemin gelişmesi için çalışıyoruz”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir