Genesis Global Capital, Para Çekme İşlemlerini Durdurdu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 16, 2022 Yorum Yok

Yatırım şirketi Genesis Küresel Trading‘in kripto borç Eda platformu, süreksiz olarak Nakit çekme süreçlerini durdurdu.

Kripto Nakit piyasasında, FTX çöküşünün tesirleri devam ediyor. Dünyanın en Aka ikinci borsası olarak tabir edilen FTX’in çökmesiyle birlikte, kurumsal şirketler ziyan etmeye başladı. Bilhassa, yatırım varlık Yönetim şirketleri likidite sorunlarıyla karşı karşıya kaldı. FTX’in, kripto sanayisindeki yüzlerce şirketle teması olduğu öne sürüldü. Çoğunluğu yatırımcı olan şirketler, varlıklarını kurtarmanın hukukî yollarını aradı. nihayet olarak Genesis, kripto borç Eda ünitesinin Nakit çekme süreçlerini durdurduğunu açıkladı.

Genesis, Kripto Borç Eda Platformuna Yeni Likidite Arıyor

Genesis Küresel Capital olarak bilinen ünite, kurumsal bir alıcı tabanına hizmet veriyor ve nihayet çeyrek itibariyle 2.8 milyar dolarlık faal bir krediye sahip oldu.

Genesis Küresel Trading‘in, kredi kolunun Nakit çekme süreçlerini durdurması ağır gündem oldu. Süreksiz CEO Derar Islim, FTX çöküşünün akabinde itfaları ve yeni kredi alımlarını süreksiz olarak askıya aldığını açıkladı.

Islim, Genesis Küresel Capital ile Genesis Küresel Trading‘in birbirinden Müstakil olduğunu lisana getirdi. CEO’ya nazaran, Genesis Trading Müstakil olarak sermayelendirildi ve işletildi.

Ayrıca Islim, Genesis‘in ticaret ve saklama hizmetlerinin büsbütün fonksiyonel olmaya devam ettiğini de kelamlarına ekledi. CEO, şirketin kredi borç Eda ünitesi için yeni likidite kaynağı aradığını aktardı.

Genesis Küresel Capital‘in Nakit çekme süreçlerini durdurması ve yeni likidite kaynakları aramaya başlaması, FTX çöküşüyle ilişkilendirildi.

Ayrıca kripto Nakit şirketi Gemini‘nin Earn platformu, Genesis kredi platformundan etkilendiği için Nakit çekme süreçlerini durdurdu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir