Matter Labs, 200 Milyon Dolar Topladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 16, 2022 Yorum Yok

Ethereum ölçeklendirme protokolü zkSync’in ana şirketi Matter Labs, katıldığı bir yatırım cinsinde 200 milyon dolar topladı.

Dünyanın en Aka ikinci kripto Nakit borsası FTX’in çöküşüne karşın, kripto şirketlerine yatırımlar devam ediyor. kuvvetli projeleri desteklemek ve büyütmek gayesiyle yapılan yatırım cinslerinde, milyon dolarlık fon takviyeleri sağlanıyor. bütün bu süreçlerde, Matter Labs dikkat çekti. zkSync projesiyle gündemde ağır İlgi gören şirket, yatırımcıların da İlgi odağı oldu. Şirket ayrıyeten, düzenlenen C serisi bir yatırım tipinde 200 milyon dolarlık bir fon dayanağı aldı.

Matter Labs, 200 Milyon Doları Geliştirme Odaklı Kullanacak

Popüler proje zkSync’in gerisindeki takım olan Matter Labs, C serisi yatırım çeşidinde 200 milyon dolar topladı. Şirket, değerleme hakkında bir açıklamada bulunmadı.

Şirketin yaptığı açıklamaya nazaran, fonlar Matter Labs tarafından oluşturulan birinci taraf projeleri başlatmak için kullanılacak. Ayrıyeten, grubu büyütmek ve harici gruplar tarafından oluşturulan öteki ekosistem projelerini finanse etmek için de harcanacak.

Son olarak, grup toplanılan fonların da yardımıyla eğitim platformu Matter University‘yi başlatacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir