SafeMoon Coin Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 16, 2022 Yorum Yok

SafeMoon, merkezi olmayan bir DeFi platformu olarak bilinmektedir. CEO’su John Karony olup, 8 Mart 2021 tarihinde süreç görmeye başlamıştır. SafeMoon, dağıtılmış defter teknolojisine dayanmaktadır.

SafeMoon, Binance Smart Chain blok zincirinde başlatılan bir kripto Nakit ünitesidir. Protokolün stake ve likidite havuzlarının desteklenmesi ismine kullanılmaktadır. SafeMoon, kripto Nakit ekosistemindeki Ethereum standartlarını genişletmek için tasarlanmış kripto Nakit birimlerindendir.

SafeMoon, kripto teknolojisinden yeni değer tipleri elde etmek ve giderek daha düzgün kullanım için blok zinciri, ticaret ve NFT eserleri oluşturmayı hedeflemektedir. SafeMoon platformu, NFT (takas edilmez token) değişimi ile Birlikte yardım projeleri ve kripto eğitim uygulamaları geliştirmeyi planlamaktadır. Bu platformda token sahipleri, token sayısına nazaran SafeMoon token kazanabilecekleri bir sistemle karşılamaktadırlar.

SafeMoon’un her süreç sırasında yer Meydan üç fonksiyonu vardır: Yansıma, LP Edinme ve Yakma.

  • Yansıma: Projenin teknik incelemesi, SafeMoon sahiplerinden madalyonun sahipleri ortasında dağıtılan yaklaşık %5’lik bir süreç fiyatı alındığını bildiriyor.
  • LP edinimi: Teknik inceleme, projenin bu ikinci Temel bileşeninin, PancakeSwap ve öbür platformlardaki Türlü likidite havuzlarına verilecek olan yaklaşık %5’lik süreç fiyatları talep ettiğini de ortaya koydu.
  • Token yakma: Projenin teknik incelemesi, anne ağda gerçekleşen her sürecin %10 vergilendirildiğini de gösterdi. Buradaki fikir, verginin %5’inin yansıma mükafatları olarak, öbür %5’inin ise likidite havuzlarına gitmesidir. Likidite havuzlarına giden %5’in yarısı, SafeMoon ve Binance token çiftinin likiditesini garanti altına almak için Binance Coin’e (BNB) dönüştürülür.

SafeMoon Coin Avantajları Nelerdir?

SafeMoon Coin’in avantajları şu formdadır:

  • SafeMoon kullanıcıları HODL mühletince gerçekleşen her süreçten %5 olmak üzere dağıtılan mükafatlar ile edilgen gelir elde edebilirler.
  • Statik mükafatlar ile ticaret hacmine nazaran belirlenen mükafatlar, platformdaki token ticaretini teşvik eder.
  • Ticareti yapılan tokenın hacmine bağlı hale getirilen mükafata dayanan statik mükafatlar fikrini kullanır.
  • Yansıma düzeneği, SafeMoon sahiplerinin tokenlarını daha uzun müddet tutmalarını (HODL) teşvik eder.
  • Otomatik LP’si ile token sahipleri için bir fiyat tabanı sağlar ve protokole istikrar kazandırır.
  • Manuel yakma stratejisi ile enflasyonun yol açacağı fiyat aşınmasının önüne geçilir.
  • Lansmanından Evvel geliştirici cüzdanındaki bütün token’lar yakılmıştır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir