Genesis, Arabulucu Arıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 25, 2023 Yorum Yok

İflas eden kripto borç Eda platformu Genesis, Digital Currency Group (DCG) mutabakatını sonuca bağlamak için arabulucu arıyor.

İflas eden kripto kuruluşu DCG ile olan muahedeyi çözmek için çalışmalarını sürdürüyor. Firma, bir uzlaşmanın anne sınırlarını çizen önkoşul evrakını Şubat ayında sundu.

Genesis, DCG ile Uyuşmazlığı Çözmek için Arabulucu Arıyor

İflas etmiş kripto kredi kuruluşu Genesis Küresel Holdco LLC, tekrar yapılanmasını denetleyen yargıçtan, anne şirketi Digital Currency Group ile bir muahedenin anne çizgilerini kurtarmak için bir arabulucu atamasını istedi.

Genesis bir iflas müracaatında şu açıklamalarda bulundu:

“Bu tartışmalar başlangıçta tekrar yapılanma ön kuralında Aleni bırakılan problemleri çözmeye odaklanırken, daha yakın tarihli tartışmalar, arabuluculuk taraflarına bir tahlile ulaşmalarında Yardımcı olmak için bir arabulucunun Gerekli olduğunu açıkça ortaya koydu.”

DCG bir Tweet’te yaptığı açıklamasında şu tabirler yer aldı:

“Alacaklıların bir kısmının mahkemeye sunulan bir uzlaşma muahedesinden uzaklaşmaya karar verdi. DCG, adil bir sonuca ulaşma taahhüdünü sürdürüyor. Bununla Birlikte yapan bir arabuluculuk sürecini dört gözle beklerken, yeni talepleri daha Evvel verdiğimiz ödünlerle karşılaşmamak istiyor.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir