Binance US, Voyager Anlaşmasını Feshetti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 25, 2023 Yorum Yok

Binance’in ABD kolu, Voyager mutabakatını bozdu.

Binance’in ABD kolu Binance.US, Voyager ile olan muahedesini feshetti. Bununla Bir arada Voyager Digital, müşterilerine para ödeme yapmak zorunda.

Binance.US ile Voyager Mutabakatı Sonuçlandı

Binance.US‘in Voyager ile süregelen pazarlığı sonuçlandı. İflas etmiş kuruluşun varlıklarını almak isteyen Binance.US muahedeyi feshetti. İflas etmiş kripto kredi kuruluşu Twitter’da yaptığı açıklamada, Binance.US’in Voyager Digital‘den varlık satın alma mutabakatını feshettiği bildirildi.

Binance.US’in varlıkları satın alma planı geçen ay iflas mahkemesinde onaylanmıştı. Bununla Birlikte alım süreci hükümetin incelemesine tabi tutuldu. İflas etmiş kripto kredi kuruluşu yaptığı açıklamada, Binance.US’un Voyager Digital’in varlıklarını satın alma muahedesini iptal ettiğini söyledi. 

Bunun yerine Voyager Digital, mahkeme onaylı yine yapılandırma planına yazılan bir geçişin kesimi olarak kendi platformunu kullanan müşterilere para ve kripto Nakit dağıtacak. 

Binance.US’a satış geçen ay bir iflas mahkemesi yargıcı tarafından onaylandı. Müşteriler Teklif kapsamında varlıklarında yüzde 73’lük bir düzgünleşme görecekti.

Voyager müşterilerinin Binance.US müşterisi olmasına müsaade verecek olan plan, Değerli hükümet incelemeleriyle karşı karşıya kaldı. Hatta satış süreci, taşınır Değerler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), çalışanın Binance.US’un ABD’de kayıtsız bir taşınır değerler borsası işlettiğine inandığını açıklamasına neden oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir