FTX Alacaklıları Bir Satışı Onayladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Nis 25, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz Yıl dramatik bir biçimde Yan kuruluşlarıyla iflas açıklayan FTX’in alacaklılarının uğraşı sürüyor.

FTX alacaklıları, LedgerX’i Miami International Holdings’in Yan kuruluşuna satmayı kabul etti. Bu mutabakatla Birlikte alacaklılar 50 milyon dolara yakın fon alacaklar.

FTX Alacaklıları LedgerX’i Satmayı Kabul Etti

FTX geçtiğimiz Yıl Yan kuruluşlarıyla Bir arada piyasayı sarsan bir batışa imza attı. Bu iflasın akabinde alacaklılar fonlarını kurtarmak için arayışa girdiler. Bununla Bir arada FTX alacaklıları LedgerX‘in satışına onay verdi. Bu satış muahedesiyle alacaklılar yaklaşık olarak 50 milyon dolar kazanacak.

FTX alacaklıları, yaklaşık 50 milyon dolar alacakları için türev borsası LedgerX’i Miami International Holdings’in bir Yan kuruluşuna satmayı kabul etti. Lakin mutabakatın ABD iflas mahkemesi tarafından onaylanmasını bekliyorlar. Bu satış için gerçekleşecek olan duruşma 4 Mayıs’ta yapılacak. FTX, bu yılın başlarında alacaklılar için Nakit toplamak maksadıyla Amel ünitelerini satmak için müsaade almıştı. Embed Financial Technologies, FTX Japan ve FTX Europe’u da satmanın yollarını arıyor. FTX’in varlıklarını satın almakla ilgilenen yaklaşık 117 taraf olduğu yasal bir müracaatta belirtilmişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir