Eski Kongre Üyelerinden Bitcoin Adımı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 25, 2023 Yorum Yok

İki eski kongre üyesi, Bitcoin‘in yararlarını artırmayı hedefleyen bir programa öncülük etmek için Washington’a Geri dönüyor. 

ABD’de iki kongre üyesi Bitcoin’in yararlarından bahsetmek ismine Geri dönüyor. Eski Temsilciler Tim Ryan ve birebir vakitte eski bir kongre üyesi olan Büyüme Kulübü Lideri David McIntosh, halkı ve siyaset yapıcıları bilgilendirecek.

ABD’de İki Eski Kongre Üyesi Bitcoin Hakkında Bilgilendirme Yapacak

Eski Temsilcilerden Tim Ryan ve tıpkı vakitte eski bir kongre üyesi olan Büyüme Kulübü Lideri David McIntosh, siyaset yapıcıları ve halkı Bitcoin‘in yararları konusunda eğitmeyi amaçlayan bir programa başkanlık edecek. 

Bitcoin siyaset Enstitüsü, Çarşamba günü Washington DC’de bir konferansta yeni projeleri olan BPI Action’ı açıklayacak.

Eski iki temsilci, siyaset yapıcıları ve halkı Bitcoin ve öbür dijital yeniliklerin ekonomik ve toplumsal yararları hakkında eğitmeyi amaçlayan Bitcoin Policy Institute’a bağlı bir Uğraş olan BPI Action’a başkanlık edecek.

BPI Action, 107 üyesi yeni imzalanan Blockchain Association ve DeFi Education Fund iç olmak üzere halihazırda Washington’da bulunan öbür kripto kümelerine katılacak. Bitcoin Policy Institute, Bitcoin ve diğer “gelişmekte olan mali ağlar” hakkında akademik araştırmaları desteklemeyi hedefliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir