21Shares’den Bir Bitcoin ETF Hamlesi Daha

Bitcoin Nis 25, 2023 Yorum Yok

21Shares, ARK Investment’le Bir arada bir Bitcoin ETF başvurusunu yineliyor.

21Shares, ARK Investment ile ortaklaşa çalışarak, ABD yatırımcılarına spot Bitcoin ETF’si için muhafazalar sunacaklarını argüman ederek bir müracaatta bulundu.

21Shares ve ARK Investment Bitcoin ETF Teklifini Yineliyor

21Shares ve ARK Investment’in reddedilen Bitcoin ETF‘si Tekrar gündemde. İki şirket ETF’nin kaidelerini daha da netleştirerek yine gündeme getiriyor.

21Shares’in CEO’su Hany Rashwan, bir röportajda Amerikalı yatırımcıların öncelikle milletlerarası kripto dolandırıcılıklarından ziyan gördüğünü belirtti. Bununla Birlikte kripto Nakit ünitesinin geleceği konusunda Fazla heyecanlı olduklarını belirtti. ek olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nin bu alanda Aka bir rol oynayacağını düşündüklerini de kelamlarına ekledi. ABD’deki ARK Innovation ETF teklifiyle tanınan Cathie Wood, birinci müracaat tarihinden bu yana 21Shares ile Müstakil Yönetim konseyi üyesi olarak çalışıyor.

ARKB kısaltması altında süreç görecek olan ARK 21Shares Bitcoin ETF, Bitcoin’in S&P Bitcoin Endeksi tarafından ölçülen fiyatını takip edecek. 21Shares, daha Evvel 2021 ve geçen Mayıs’ta başvurduğu bu Teklif için, ABD taşınır Değerler ve Borsa Komitesi tarafından reddedilen birçok müracaat ortasında yer alıyordu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir