Genesis Alacaklı Listesi Yenilendi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 24, 2023 Yorum Yok

Genesis‘in iflas başvurusu davasının alacaklılar listesinde birçok İsim tekrar düzenlendi.

Genesis, geçtiğimiz hafta New York Güney Bölgesi ABD İflas Mahkemesi’ne iflas müdafaa müracaatında bulundu. İflas müracaatında bulunduğunda firma, ticari faaliyetlerini desteklemek ve tekrar yapılandırma sürecini kolaylaştırmak için kâfi likidite sağlamak üzere elinde 150 milyon dolardan Çok para olduğunu söyledi.

IRS ve SEC, Genesis Alacaklılar Listesinde

IRS ve SEC, Genesis iflas müracaatında alacaklılar listesine eklendi.

İç Gelir Servisi (IRS), taşınır Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) ve ABD New York Güney Bölgesi Savcılığı, Pazartesi günü dosyalanan bir mahkeme dokümanında listelenen alacaklılardan kimileri ortasındaydı. Alacaklıların birçoğunun ismi gizlendi. Başkaları ortasında hukuk firması Norton Rose Fulbright Us LLP ve kar hedefi gütmeyen bir kurum olan Stellar Development Foundation da bulunuyor.

Firma, geçen Yıl kripto hedge fonu Three Arrows Capital ve FTX borsasının çöküşlerinin akabinde mali bir vuruş aldı. Firma, 16 Kasım’da kredi veren iştirakinden Nakit çekme süreçlerini ve yeni kredi alımlarını durdurdu. Bundan Evvel Genesis Küresel Trading, kripto borsasının başarısızlığının akabinde FTX’te 175 milyon dolar kaldığını söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir