GateTR, Son İddiaları Yanıtladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 14, 2022 Yorum Yok

İstanbul Blockchain Week‘e katılan GateTR, nihayet vakitlerde dönen 320 bin adet Ethereum transferi hakkında İzah yaptı.

Kripto Nakit borsalarının, rezervlerini şeffaf bir formda açıklamaları devam ediyor. nihayet FTX çöküşünün akabinde, Binance öncülüğünde yeni bir çalışma başladı. Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), borsasının varlıklarını şeffaf bir formda paylaşacağını belirtti. Ayrıyeten CZ, öbür borsalardan da bunu yapmasını talep etti. Sonraki süreçte, kuvvetli ve tanınan borsalar rezervlerinin bir kısmını şeffaf bir formda paylaşmaya başladı. bütün bunların akabinde, CryptoCom ve Gateio ortasında yaşanan bir transfer süreci ağır gündem oldu.

GateTR, Savların Gerçek Dışı Olduğunu Belirtti

Kripto Nakit borsalarının varlık paylaşımları gündemde ağır İlgi görüyor. Lakin bütün bu şeffaf paylaşımlar, bir sıra argümanları da beraberinde getirdi.

İstanbul Blockchain Week‘e katılan GateTR, nihayet vakitlerde ortaya atılan tezlere değindi. GateTR, CryptoCom borsasından aktarılan 320 bin adet Ethereum‘un, varlık raporlarıyla irtibatlı olmadığını açıkladı. Ayrıyeten GateTR, argümanların 5 Kasım tarihinde ortaya atıldığını, Gateio’nun ise 19 Kasım‘da varlık raporu yayımladığını belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir