Cryptocom CEO’su FTX Olayını Değerlendirdi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 14, 2022 Yorum Yok

Cryptocom CEO’su Kris Marszalek, katıldığı bir YouTube canlı yayınında borsanın FTX’ten Dolayı Sıkıntı yaşayabileceği fonun 10 milyon dolar olduğunu belirtti.

Marszalek, kuvvetli bir kripto kışına Amade olun fakat kripto paralar ve Cryptocom hiçbir yere gitmiyor dedi. FTX’in iflasını açıklamasının akabinde Amel birliğinde bulunduğu firmalar ve yatırım yaptığı projeler yatırımcılar tarafından telaşla takip edilirken Marszalek tarafından bu mevzu hakkında bir İzah geldi.

Kris Marszalek: kuvvetli Bir Kripto Kışına Amade Olun

FTX’in iflasını açıklaması kripto Nakit borsalarında fiyatların baş aşağı gitmesine Sebep oldu. En kuvvetli olarak gösterilen borsalardan biri olan FTX’in bu duruma gelmesi birçok yatırımcıyı endişelendirdi. Buna istinaden açıklamalarda bulunan Cryptocom CEO’su Kris Marszalek yatırımcıları kuvvetli bir kripto kışına rağmen Amade olmaları gerektiğini söyledi.

Geçen hafta boyunca Crypto.com’un CRO token’ı, Singapur merkezli borsanın bir sonraki likidite kriziyle karşı karşıya kalacağı endişeleriyle neredeyse yüzde 45 düştü. Nomics’in bilgilerine nazaran, borsanın günlük hacmi geçen yılın yaklaşık 4 milyar dolardan geçen Ekim ayında yaklaşık 284 milyon dolara geriledi ve kullanıcılar ve yatırımcılar fonlarını platformdan çektikçe para çekme işlemleri tekrar başlıyor.

Röportajda Marszalek, borsanın kuvvetli bir bilançosu olduğunu yineledi ve FTX’e maruz kalmasının 10 milyon dolar ile hudutlu olduğunu söyledi.

Marszalek, FTX’ten 990 milyon dolar kurtardık dedi ve borsalar ortasındaki fon akışlarının işin Gerekli bir modülü olduğuna dikkat çekti.

Cryptocom’un denetimi devam ediyor, lakin biraz Vakit alacak. Denetim firmaları kripto suratında çalışmıyor dedi ve Cryptocom’un ve sanayinin ilerlemek için tam şeffaflığa muhtaçlığı olduğunu vurguladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir