Elon Musk, Bitcoin Maksimalistliğini Sürdürüyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 14, 2022 Yorum Yok

Dünyanın en zengini olarak kabul edilen Elon Musk, Bitcoin (BTC) hakkında dikkat cazip bir açıklamada bulundu.

Kripto Nakit piyasasının Kötü gidişatında, Elon Musk‘ın ne yapacağı merak konusu oldu. Dünyanın en zengini olarak kabul edilen Musk, Twitter üzerinden faal bir bağlantı kuruyor. Tanınan toplumsal medya platformunun yeni işvereni, Özellikle FTX olaylarına değinmeden edemedi. FTX CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF) hakkında yapılan paylaşımlarda, kinayeli cevaplarda bulundu. Ayrıyeten Musk, SBF‘nin ABD seçimlerinde demokratları desteklemesine de değindi. bütün bu süreçlerde faal bir irtibat halinde olan Musk, Bitcoin hakkında da görüşlerini paylaştı.

Elon Musk: Bitcoin Başaracak

Sosyal medya platformu Twitter’ın yeni işvereni Elon Musk, kripto Nakit piyasasının içinde olduğunu her fırsatta göstermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Dogecoin (DOGE) için telaffuzlarda bulunan Musk, bu sefer de Bitcoin için görüşlerini paylaştı. Twitter’ın işvereni Musk, Bitcoin başaracak, fakat kış güçlü geçecek dedi.

Ayrıca Twitter işvereni, Sam Bankman-Fried‘ın (SBF) kuvvetli bir demokrat destekçisi olduğunu belirtti. Musk‘a nazaran, SBF seçimlerde demokratlara kuvvetli bir fon takviyesi sağladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir