FTX’in LedgerX Müzayede Tarihi Yeniden Revizde Edildi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Mar 19, 2023 Yorum Yok

FTX, kendi Küme şirketlerinden olan LedgerX için müzayede tarihini tekrar revize etti.

2022’nin en Aka olaylarından olan FTX kripto Nakit borsasının batması bütün kripto Nakit dalını derinden etkilemişti. Bununla Birlikte fiyatlarda Önemli düşüşler de beraberinde geldi.

FTX’in Türev Borsası Olan LedgerX’in Müzayede Tarihi Üçüncü Kez Değişti

FTX, türev borsası LedgerX‘i 4 Nisan’da Teklif sahiplerine Aleni artırmaya çıkaracak. FTX avukatı, 18 Mart’ta Delaware Bölgesi ABD İflas Mahkemesi‘nde revize edilmiş tarihlere ait bildirimde bulundu.

Dosyalama, müzayedenin 4 Nisan’da Sullivan & Cromwell ofislerinde gerçekleştirileceğini ve 12 Nisan’da bir satış duruşmasının yapılacağını söyledi. Başarılı Teklif sahibinin bildirimi, Aleni artırmanın sonuçlanmasından sonraki bir Amel günü içinde yapılmalıdır.

Mahkeme evraklarına nazaran, daha Evvel 7 Mart’ta yapılması planlanan müzayede daha sonra 22 Mart olarak revize edildi. nihayet yapılan revize için rastgele bir neden belirtilmedi. 

FTX, alacaklılar için Nakit toplamak maksadıyla Amel ünitelerini satmak için bu yılın başlarında onay aldı. Ayrıyeten Embed Financial Technologies, FTX Japan ve FTX Europe’u satmak istiyor. Bu yılın başında yapılan yasal müracaatlara nazaran yaklaşık 117 taraf FTX’in varlıklarını satın almakla ilgilendi.

Borsanın ABD operasyonu, Ekim 2021’de LedgerX’i satın almış ve FTX.US Derivatives olarak yine markalaştırmıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir