Bitcoin Yoluna Devam Ediyor: 28.000 Doları Aştı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 19, 2023 Yorum Yok

Bitcoin (BTC) bayrağı eline alarak yükselişine devam ediyor, aylar sonra 28 bin doları aşan Bitcoin (BTC) kripto yatırımcılarını heyecanlandırmış halde.

Kripto taraflı gelen Olumlu haberler, kesime adeta “can suyu” olmuş görünüyor. Stablecoin‘ler ile başlayan ve bankalar krizi ile devam eden düşüş senaryosu, yerini Aka yükselişlere bırakmış durumda. BTC’nin aylar sonra tekrar 28.000 dolara ulaşması, piyasa ismine Aka bir Ehemmiyet teşkil ediyor. Dominans ile Birlikte süratle artışa geçen BTC, gözünü 30.000 dolar düzeyine dikmiş durumda. Kesim bazlı Olumlu haberlerin gelmesi, BTC‘nin işini kolaylaştırıp üst istikametli fiyatlamasına Yardımcı olabilir.

BTC, Aylar Sonra 28.000 Dolara Ulaştı!

Uzun bir aradan sonra tekrardan 28.000 dolara ulaşan BTC, yakın zaman dilimindekien yüksek değerine” ulaştı. Stablecoin problemleri ve banka krizleriyle 19.500 dolar düzeylerine kadar gevşeyen BTC, yeni durum için bölüme tamamiyle Saha okuyor. 28.400 doların kalıcı olarak aşıldığı takdirde, sıradaki hedefi 30.000 dolar olan BTC, piyasada “alıcılı” ilerliyor. FUD haberlerin gelmediği senaryoda, BTC için yakın vakitli doruklar mümkün görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir