Ninja Squad ve Ledger, Ekosistem Birlikteliğine Gidiyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 20, 2023 Yorum Yok

NFT projesi Ninja Squad, Web3 topluluğunu eğitim ve yenilikle güçlendirmek gayesiyle Ledger ile Birlikte devinim edeceğini duyurdu.

Crypto Kemal olarak bilinen Kemal Hiçyılmaz‘ın kurucusu olduğu Ninja Traders‘ın da desteklediği NFT projesi Ninja Squad, Ledger Amel birliği ile global çaptaki ivmesine bir yenisini daha ekledi.

Türkiye’nin önde gelen NFT projelerinden Ninja Squad, yeni bir Amel birliğini duyurdu. Ninja Squad, kripto cüzdanı üreticisi Ledger ile, Web3 topluluğunun gelişimi ve ekosistem güçlendirme çalışmaları kapsamında ortak devinim edecek.

Ninja Squad, Ledger ile Ortak devinim Edecek

Türkiye’nin tanınan NFT projelerinden birisi olan Ninja Squad, toplumsal medya platformu Twitter aracılığıyla yeni bir Amel birliği duyurdu. Ninja Squad, Ledger ile Birlikte Web3 topluluğunu eğitim ve yenilikle güçlendirmek için devinim edeceğini açıkladı. Takım ayrıyeten, bu Amel birliğini ve ortak çalışma duyurusunu kutlamak maksadıyla yeni bir çekiliş başlattı.

Ledger Amel birliğini duyuran bir öbür İsim de Ninja Traders‘ın kurucusu Crypto Kemal (Kemal Hiçyılmaz) oldu. Hiçyılmaz, Ledger‘ın Ninja‘ya Özel tasarlanmış limitli cüzdanlardan üreteceğini belirtti. Ayrıyeten Hiçyılmaz, projenin bölüm devi markalar tarafından kabul görmesinin de altını çizdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir