FTX Us Çalışanları Miami Yolcusu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Eki 31, 2022 Yorum Yok

FTX US, Miami’deki yeni genel merkezine taşınması için çalışanlarına Davet yaptı.

Kripto borsası Blockchain.com, FTX US iç olmBeyaz üzere birFazla şirket, merkezlerini Miami’ye taşıdı. Diğer eToro üzere öbür borsalar da ABD’deki varlıklarını kentteki ofislerle genişletti. Eylül ayında genel merkezini taşıyLahza FTX Us operasyonlarını güçlendirmek için yeni adım atıyor.

FTX US, bütün İşçilerini Miami’de Topluyor

Kripto borsası FTX US, çalışanlarını yeni genel merkezi Miami’ye taşınmaya çağırıyor. The Block haberine nazaran, çalışanların Kasım ortasına kadar yeni merkeze geçAmel yapması bekleniyor.

FTX‘in Amerika Birleşik Devletleri’ndeki öteki ofislerinin büsbütün kapanmamasına karşın, ​​​Amel gücünü Miami’de ağırlaştırmaya çalıştığı için küçüldüğü belirtiliyor. Taşınma hareketinin, çalışanı birebir yere yerleştirmek ve uygun bağlantı kurabilmelerini sağlamakla ilgili olduğu da ayrıntılar ortasında. FTX’in meslek sayfasındaki var rollerin birçok Miami‘de bulunuyor.

FTX, Miami bölgesinde Aka yatırımlar yaptı. Kripto borsası, NisLahza 2021’de Miami Heat‘in Özel kripto ortağı oldu. Ayrıyeten, AmericLahza Airlines Arena, 19 yıllık 135 milyon dolarlık sponsorluk mutabakatının bir kesimi olarBeyaz FTX Arena olarBeyaz tekrar isimlendirildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir