Hong Kong Dijital Varlıkları Tekrar Kıymetlendiriyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Eki 31, 2022 Yorum Yok

Hong Kong hükümeti, sanal varlık ETF’leri, tokenize taşınır değerler ve perkande yatırımcılar hakkındaki duruşunu yine gözden geçiriyor.

Hükümet bu mevzuda sanal varlık hizmet sağlayıcılarıyla bağlantı kurmaya ve onları kente Davet etmeye Amade olduklarını lisana getiriyor. Hong Kong hükümeti, perakende yatırımcıların kripto pMesafe üniteleri ve kripto borsasında süreç gören fonlarda ticaret yapmalarına müsaade vermeyi önerdi.

Hong Kong Dijital VarlıklMesafe Daha Ilımlı

Hong Kong’un Finansal Hizmetler ve Hazine Ofisi, kenin teknoloji konferansı Hong Kong FinTech Week’in açılışında sanal varlıklar hakkında bir siyaset açıklamasında bulundu.

Açıklamada, Hong Kong’un global sanal varlık hizmeti sağlayıcılarıyla bağ kurmaya ve onları kente Davet etmeye Amade olduğu belirtildi. Çin Kamu Cumhuriyeti’nin özel İdari Bölgesi olLahza Hong Kong YasfakBeygir Kurulu, şu anda, kara PMesafe AklfakBeygir ve Terörle Gayret Finansmanıyla Uğraş Yönetmeliğinde önerilen değişikliklerin bir kesimi olarBeyaz Hong Kong’un yeni lisans rejimini gözden geçiriyor. Rejim, gelecek Yıl 1 Mart’ta yürürlüğe girecek.

politika bildirisine nazaran, Hong Kong taşınır Değerler ve VaÇılgın Süreçler Komitesi, perakende yatırımcılMesafe lisanslı borsalMesafe nasıl sanal varlıklMesafe Müsait bir erişim derecesi verilebileceği konusunda halka Aleni bir istişare gerçekleştirecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir