Bitcoin Ethereum ve XRP Tahlili – 31 Ekim 2022

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Eki 31, 2022 Yorum Yok

Kripto pMesafe piyasasının Yekün bedeli CoinGecko bilgilerine nazaran nihayet 24 saatte yüzde 1,7’lik yükselişle 1,05 trilyon dolMesafe ulaştı. Gelin kripto pMesafe piyasasındaki nihayet duruma birlikte bakalım. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP‘deki fiyBeygir hareketlerini birlikte inceleyelim. Bitcoin kaç dolardLahza süreç görüyor? Ethereum hangi düzeyde? XRPdeki nihayet durum ne?

Bitcoin (BTC) FiyBeygir Analizi

CoinGecko bilgilerine Bitcoin, nihayet 24 saatte yüzde 2 değer kaybetti. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, uzun müddettir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandında seyretmeye devam ederken piyasanın bedelinin 1 trilyon doları aşmasının ardındLahza 20 bin doların üzerine çıktı. Bitcoin bulunduğu devinim bölgesiyle itibariyle 20 bin dolardLahza devam ediyor.

Bitcoin’in günlük grafiği

Bitcoin‘in bu düzeylerde kalarBeyaz tekrar 20 bin dolar bandında tutunması kripto pMesafe piyasasındaki bu dingin seyri bir nebze olsun kırabilir. Şayet buradLahza bir düşüş gerçekleşecekse Bitcoin’deki bir sonraki durBeyaz 18-19 bin dolar bölgesi olabilir. Şayet bir yükselAmel olacaksa da Bitcoin’in birinci durağı 20 bin dolar bandına tutunmanı ardındLahza 21 bin dolar bölgesini denemek olabilir. Bitcoin yazma yazıldığı Lahza itibariyle 20 bin dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) FiyBeygir Analizi

Piyasanın pahasının tekrar 1 trilyon doların üzerine çıkmasıyla birlikte ETH de yükselAmel kaydetti. Buna rağmen Ethereum (ETH) tarafındaki fiyBeygir hareketini incelediğimiz zamLahza ise ETH‘nin, CoinGecko bilgilerine nazaran nihayet 24 saatte 3,2’lik düşüş yaşadığını görüyoruz.

Ethereum’un günlük grafiği

Ethereum’da bir sonraki maksat bin 650 dolar bölgesini test etmek diyebiliriz. Şayet Ethereum tarafında düşüş olursa birinci durağımız bin 300 dolar bandı olabilir. yazma hazırlandığı Lahza itibariyle Ethereum bin 500 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

XRP FiyBeygir Analizi

PiYasa bedeli bakımındLahza piyasanın 6. coini olLahza XRP, Bitcoin ve Etherum’un bilakis güne düşErİlave başladı. Güne yüzde 2,8 düşErİlave başlayLahza XRP, Bitcoin ve Ethereum’u izlemAmel oldu.

XEP’nin günlük grafiği

XRP’deki en kuvvetli direnç şu anda 0.46 dolar bölgesi diyebiliriz. Bu bölgeyi birkaç Kez denemesine Karşın kıramadığını grafikte görebiliyoruz. BuradLahza bir aşağıdaki desBiricik ise 0.4 dolar bandı. Bir üst direnç ise 0.55 dolar düzeyi. yazma yazıldığı Lahza itibariyle XRP 0.46 dolardLahza süreç görüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir