FTX, Müşteri Kayıtlarını Askıya Aldı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 10, 2022 Yorum Yok

Kripto borsası FTX, yeni kullanıcıların ticaret platformuna kaydolmalarını askıya aldı.

Kripto kesimi FTX krizine odaklanmış bir halde yaşanacakları merakla bekliyor. Binance CEO‘su Changpeng Zhao (CZ), FTX satın alımından vazgeçtiği. Yatırımlara muhtaçlığı olduğuna vurgu yapan kurucu Sam Bankman-Fried, yeni planını hazırladı. Şirket tahlile ulaşmaya çalışırken tenkitlere karşı bir adım attı.

FTX, Kapılarını Yeni Kullanıcılara Kapadı

Kripto borsası FTX, likidite meseleleriyle karşı karşıya olmasına Karşın işe alımlara müsaade verdiği istikametindeki yaygın tenkitlerin akabinde yeni kullanıcıların ticaret platformuna kaydolmasını askıya aldı.

CoinDesk’te yer Meydan habere nazaran FTX, web sitesi üzerinden, “FTX web sitesindeki bir iletide “Yeni müşterilerin bütün işe alımları bir sonraki duyuruya kadar askıya alındı.” açıklaması yaptı. Ayrıyeten, Nakit çekme süreçleri durduruldu.

FTX TR ise “Kullanıcılarının Türk lirası bakiyelerini çekebilmeleri için bugün Türk lirası Cazibe limitlerini arttırmayı hedefliyoruz. Yeni arttırılmış limitleri gün içinde duyuruyor olacağız. Bu süreçte FTX TR’de bakiyesi bulunan bütün kullanıcıların bakiyelerinin Türk lirası karşılığını ileteceğiz.” duyurusu yaptı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir