FTX Japonya, Para Çekimleri İçin Çalışıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 21, 2022 Yorum Yok

FTX’in iflas başvurusu kapsamına giren FTX Japonya kullanıcı fonlarını Geri ödemek ismine çalışma yapıyor.

FTX Japonya anne merkezle birebir ödeme sistemini kullandığı için kullanıcı ödemeleri şu anda gerçekleştirilemiyor.

FTX Japonya, Nakit Çekim Süreçlerini Gerçekleştirmeye Uğraşıyor

Yayın kuruluşu NHK tarafından gerçekleştirilen bir röportaja nazaran, iflas etmiş kripto borsası FTX’in Japonya kolu, Yıl sonuna kadar müşterilerin Nakit çekme süreçlerini tekrar başlatmaya hazırlanıyor.

İsimsiz bir borsa yöneticisi verdiği bir röportajda, FTX Japonya’nın şu anda anne şirketiyle birebir ödeme sistemini kullanması nedeniyle Nakit çekme süreçlerine Çabucak devam edilemediğini söyledi.

Buna rağmen FTX Japonya’nın, Yıl sonu hedeflenerek, Nakit çekme süreçlerinin Muhtemel olabilmesine hazırlandığını da kelamlarına ekledi. NHK tarafından bildirilen röportaja nazaran, FTX Japonya’nın yaklaşık 19,6 milyar yen (138 milyon dolar) mevduatı var.

Borsaya , ülkenin Finansal Hizmetler Ajansı (FSA) tarafından Sam Bankman-Fried’in kripto Nakit borsasının çöküşünün ortasında, 10 Kasım’da hizmetlerini durdurma emri verildi.

FTX, bu ayın başlarında iflas müracaatında bulundu ve alacaklı listesine 3,6 milyar dolar borcu bulunuyor. Şirketin en yüksek meblağ alacağı ise 226 milyon dolar ederinde.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir