parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Fonlarda Tutulan Bitcoin’ler (BTC) Giderek Azalıyor!

Fonlarda Tutulan Bitcoin’ler (BTC) Giderek Azalıyor!

admin admin -
20 0

Veri platformu ByteTree’nin yayınlamış olduğu rapora nazaran, 2021 Ekim ayından beri fonlarda tutulan BTC’nin en düşük kıymete geldiği belirtildi.

ByteTree Asset Management tarafından paylaşılan bilgiler, kripto yatırımcısının dikkatini çekti. Avrupa, ABD ve Kanada’da tutulan fonlar bu ay 16.560 BTC’ye (409 milyon dolar) düştüğü bildirildi. Son 17 ayın en düşük seviyesine gelen “Elde Tutulan BTC Fonları”, kripto topluluğunun başını karıştırmış durumda. ABD’deki en Aka borç veren bankalardan biri olan Silicon Valley Bank’in faaliyetlerinin sonlanması, birçok kripto verisini Aksine çevirmiş görünüyor.

ByteTree Asset Management’in Yetkilisi, Bahis Üzerine Konuştu

ByteTree Asset Management‘in baş yatırım yetkilisi Charlie Morris, “BTC’nin Önemli ve kalıcı olduğu konusunda kurumlar Kuşku duyuyor. Servet idaresi global biçimde ele alındığında bitcoin ve altın sanayisinin kolaylık sağladığı götürülüyor.” dedi.

İfadelerini lisana getiren Morris, ayrıyeten ikazlarda da bulundu. “Tek bir fondan gerçekleşen Aka bir çıkışın, istatistikleri aşağı çekmesine yol açıyor, bu datalardan rastgele bir Sonuç çıkarılmamalı. Fonlarda sağlanan istikrardaki düşüş, BTC fiyatındaki rallinin kuvvetli olmadığını yahut sürdürülemez olduğunu göstermez.” dedi. Ayrıyeten Matrixport araştırma ve strateji lideri Markus Thielen, elde tutulan bakiyenin Yekün piyasaya nazaran az bir oranı oluşturduğunu bildirdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir