Flare Network, Airdrop Sonrasında Borsalarda Listeleniyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 11, 2023 Yorum Yok

Flare Network (FLR), Ripple yatırımcılarına gerçekleştirdiği airdrop sonrasında süratli bir halde borsalarda listeleniyor.

Flare Network, kripto Nakit yatırımcılarının en Fazla beklediği projelerden birisi haline geldi. Uzun müddettir airdrop planını uygulayamayan proje, geçtiğimiz günlerde atılımını tamamladı. Cüzdanında Ripple tutan yatırımcılara gerçekleştirilen FLR dağıtımının akabinde, birçok borsa da listelemeye başladı. Airdrop dağıtımı ve borsa listelenmelerinin akabinde, gözler Flare Network‘ün geleceğine çevrildi.

FLR Popülaritesi! Paribu da Flare Network Ticaretini Başlatıyor

Flare Network (FLR), airdrop dağıtımını tamamlamasının akabinde borsalarda listelenmeye devam ediyor. FLR, süratli bir listelenme sürecinin akabinde Paribu‘da da sürece başlayacak.

Twitter üzerinden paylaşımda bulunan Paribu, Flare Network için alım satımın akşam saatlerinde başlatılacağını belirtti. Akşam saat 4 civarında başlayacak FLR ticareti, birçok kripto yatırımcısının radarına girmeyi başardı.

Paribu, FLR ve SGB Token Dağıtımını Tamamladı

Türkiye’nin tanınan kripto Nakit borsası Paribu, uzun vakittir beklenilen airdrop dağıtımını da tamamladı. Belirlenen tarihte Ripple tutan yatırımcılar, FLR token için dağıtımdan yararlandı.

Ayrıca Paribu, bir Twitter paylaşımında Songbird (SGB) ve Flare Network (FLR) airdrop’unun dağıtımlarını gerçekleştirdiğini belirtti.

Flare Network‘ün bir kesimi olan Songbird, geliştiricilerin anne File olan Flare‘ye lansman gerçekleştirmeden Evvel test yapmalarına İmkan sağlıyor. Büsbütün Flare ağını destekleyen Songbird, akıllı kontratlar ile köprüleme kolaylığı sağlıyor. Flare grubu, bu ekosistemden Dolayı çift airdrop gerçekleştirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir