FIO Protocol (FIO) Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 18, 2022 Yorum Yok

FIO Protocol (FIO), kripto Nakit ünitelerinde alım satımı kolaylaştırmayı amaçlayan merkezi olmayan bir blokzinciri protokolüdür.

FIO Coin Nedir?

Çeşitli süreçlerin Biricik bir hesap üzerinde gerçekleştirilebilmesine İmkan tanıyan FIO Protocol, bir blockchain ağı olarak tanımlanmaktadır. FIO Protocol, Çeşitli süreçlerin Biricik bir hesap üzerinde gerçekleştirilebilmesine İmkan tanımaktadır. FIO ağı, bu mantık üzerine oluşturulmuştur.

FIO Coin, projenin blockchain altyapısı FIO Chain’in Lokal fayda tokenı’dır. FIO Coin, File içerisinde Türlü hizmetler ve gayeler doğrultusunda kullanılmaktadır. FIO Chain, FIO Protokolü’nün yüksek bilgi Yazı gereksinimlerini yönetmek için tasarlanmış bir Temsilci Teminat Delili blokzinciridir.

FIO Protocol, kripto cüzdanlarını, borsaları, ödeme işlemcilerini ve kripto varlıklarının tutulduğu yahut aktarıldığı merkezi olmayan bir kullanılabilirlik katmanıdır. Bir yönetişim token’ı olan FIO, platformun geleceğiyle ilgili alınan kararlarda oy kullanılması ve protokolde değişim için topluluğa Teklif sunulması üzere gayelerle kullanılabilmektedir.

FIO Coin sahipleri ortasındaki oylamalarla ağdaki blok üreticileri seçilir. Her FIO Coin sahibi, blok üreticisi olmak için başvurabilir. Bunun yanı Dizi tokenin File içerisinde Çeşitli kullanım durumları bulunmaktadır. FIO sahibi olmayan şahıslar, FIO hesapları oluşturamamakta ve bu hesapların sağladığı avantajlardan faydalanamamaktadır.

FIO Protocol (FIO) Özellikleri Nelerdir?

FIO Protocol, kripto paraları almayı ve göndermeyi daha kolay bir hale getiren merkezi olmayan bir platformdur. Kullanıcıların blokzinciriyle etkileşime girmesini daha kolay ve Yalın bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

FIO Protocol, akıllı tanımlayıcılar ile süreçlerin başlatılmasına İmkan tanımaktadır. Merkeziyetsizdir ve halka Aleni bir blokzinciri tarafından desteklenmektedir. FIO Protocol süreçleri, kullanıcı tarafından Denetim edilen bir Özel anahtar gerektirdiği için inançlıdır. genel adres ve datalar blokzincirinde şifrelendiği için bireye özeldir. FIO Protocol, Bir arada çalışabilirlik özelliği taşımaktadır. Her süreç için Özel bilgiler ile Birlikte ödeme fonksiyonu talebini etkinleştirmektedir.

FIO Coin Nasıl Ve Nereden Alınır?

Kripto Nakit ünitelerini herkesin kullanabilmesi için daha kolay bir hale getirmeyi amaçlayan FIO Protocol’ün Mahallî token’ı FIO Coin’dir. FIO Coin, birçok borsada listelenmektedir. Bunlara Binance, Gate.io, MEXC ve BitMart üzere kripto Nakit borsaları Örnek verilebilir. FIO Coin satın almak için tercih edilen rastgele bir borsaya Üye olunmalıdır. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama süreçlerinin akabinde yatırımcılar kolaylıkla cüzdanlarına Nakit yükleyebilir ve FIO Coin satın alabilmektedir.

FIO Protocol (FIO) Fiyat

Şu anda 1 FIO Protocol 0.578195 TL TL‘den süreç görüyor. Ayrıyeten 1 FIO Protocol 0.031063 $ dolardır.

FIO Protocol fiyatı nihayet 24 saatte -3.20% değişim ile şu anda 0.578195 TL TL‘den süreç görmektedir.

Son 24 saatteki FIO Protocol hacmi 1,369,752 $ dolar ve kripto Nakit ünitesinin piyasa bedeli ise 19,388,107 $ dolardır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir