parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Finans ve Yatırım Akademisi Önemli İsimleri Ağırlıyor

Finans ve Yatırım Akademisi Önemli İsimleri Ağırlıyor

admin admin -
23 0

Boğaziçi Üniversitesi‘nin finans ve yatırıma dair birinci ve en kapsamlı eğitim serisi olan Finans ve Yatırım Akademisi, 21-24 Mart tarihleri ortasında online olarak gerçekleştirilecek.

İş Yatırım anne sponsorluğunda ve Endless Fairs dijital tahlil ortağında gerçekleştirilecek olan Finans ve Yatırım Akademisi, finansa dair öğrenmek istenilenlerin tamamına değinen dolu dolu bir hafta sunuyor.

21-24 Mart tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek olan Finans ve Yatırım Akademisi’nde; Şant Manukyan, Emre Alkin, Efe Bulduk, Tuncay Turşucu, Serra Eren Sarıoğlu, Selva Demiralp üzere alanında uzman isimler yer alacak.

Boğaziçi Üniversitesi’nin Finans ve Yatırım Akademisi Geliyor!

Boğaziçi Üniversitesi‘nin finans ve yatırıma dair kapsamlı serisi olan Finans ve Yatırım Akademisi, birbirinden Değerli isimler ile, Temel ve Teknik analiz, Seçim Sonrası Devirde Türkiye Ekonomisi, Web3/Blokchain, Yatırım Fonları, Küresel Piyasalar üzere eğitim oturumlarıyla iştirakçilerini karşılıyor.

Yatırıma dair merak edilenlerin, konut konforuyla öğrenileceği ve uzman isimler ile bir ortaya gelinebileceği eğitim serisi, iştirakçilerini 21-24 Mart tarihleri arasında bekliyor.

Ayrıca, bu sene sekizincisi düzenlenen Türkiye’nin en Aka sanal yatırım müsabakası Investimate’de yarışmacılar, 5 hafta boyunca Borsa İstanbul’dan alınan anlık bilgileri kullanarak Üleş senedi, VIOP, varant üzere Türlü süreçleri kullanarak sanal 100 bin TL’lerini arttırmaya çalışacaklar.

Beş hafta sonunda bakiyesini en Fazla artıran 50 kişinin yazdığı strateji raporları, alanında uzman heyet üyelerinin 2 haftalık kıymetlendirme sürecinin sonuçlarına nazaran final merasiminde mükafatlarına ulaşabilecekler.

Daha Çok bilgi edinmek isteyenler;

Bilet için, aktifliğin web sitesi için, Instagram için, Twitter için Linkedin için tıklayabilirler.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir