parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. FDIC, SVB Müşterilerine Köprü Oluşturuyor

FDIC, SVB Müşterilerine Köprü Oluşturuyor

admin admin -
21 0

Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), Silicon Valley Bank (SVB) müşterileri için yeni bir köprü banka oluşturuyor.

Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), mevduatların yeni bir köprü bankaya başarılı bir biçimde aktarıldığını teyit ettikten sonra, Silicon Valley Bank (SVB) mevduat sahiplerinin paralarına tam erişime sahip olacaklarını söyledi. Düzenleyici Kuruluş 13 Mart’ta yaptığı açıklamada, FDIC tarafından işletilecek olan Silicon Valley Bank N.A. isimli yeni köprü bankanın olağan açılış saatlerine sahip olacağını ve müşterilerin otomatik olarak değiştirildiğini söyledi. 

FDIC, Kayyum Olarak Atannmıştı

FDIC, bahis ile ilgili gerçekleştirdiği açıklamada şu sözlere yer verdi: “Kurumun bütün mevduat sahipleri bir Tüm haline getirilecektir. Silicon Valley Bank’ın tahliliyle ilgili hiçbir kayıp vergi mükellefleri tarafından karşılanmayacaktır.” 

FDIC’in iflas eden bankanın kayyumu olarak atanmasının akabinde, finansal sistemi bulaşıcılıktan korumak için tasarlanan kararlar kullanılarak transferler pazar günü bankacılık düzenleyicileri taradından onaylandı. FDIC ayrıyeten, Tim Mayopoulos’u Silicon Valley Bank N.A’nın CEO’su olarak atadı. Mayopoulos, Blend Labs’in eski lideri ve Federal Ulusal Mortgage Birliği’nin eski CEO’sudur.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir