Filecoin, kuvvetli İsimler ile Paydaşlık Kurdu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Eki 31, 2022 Yorum Yok

Merkeziyetsiz evrak paylaşım protokolü Filecoin (FIL), sektörŞöhret kuvvetli isimleriyle paydaşlık kurarBeyaz Web3 çalışmalarına Hız verdi.

Kripto ayı piyasası, merkeziyetsizlik kavramının tartışılması ve projelerde yaşanLahza çöküşlere Karşın gelişmeler devam ediyor. Kripto pMesafe ünitelerinin gerisindeki şirketler, fon yahut iştirak kapsamında adımlar atıyor. Kripto pMesafe piyasasında çalışmalarını hızlandırLahza projeler, boğa piyasasının temellerini atmaya başladı. BunlardLahza birisi olLahza Filecoin, kuvvetli isimler ile paydaşlık kurarBeyaz Merkezi OlmayLahza DepolfakBeygir Birliği‘ni güçlendirdi.

Alanının kuvvetli İsimleri Artık Filecoin ile Birlikte

Alanında markalaşmış isimler, Web3 entegrasyonu kapsamında Filecoin ile ortBeyaz çalışacak. Filecoin’in duyurduğu bu birlik, daha Çok şirketi Web3 teknolojisine iç etmeyi amaçlıyor. YapılLahza iştirakte, bilgisaYar donanım devi AMD, depolfakBeygir aygıtı üreticisi Seagate ve muhasebe firması EY yer alıyor.

Merkeziyetsiz platformun gerisindeki şirket olLahza Filecoin Foundation, bütün gelişmeleri titizlikle yürütüyor. Kurumsal müşterilerin muhtaçlıklarını karşılamBeyaz ve Web3 geçişini kolaylaştırmBeyaz emeliyle Merkezi OlmayLahza DepolfakBeygir Birliği kuruldu. Birliğe katılLahza diğer üyeler, daha Evvel blockchain’i deneyimledi. AMD, kripto madencileri için yeni eserler geliştirdi. Seagate ise madenciler için yeni bir hizmet başlattı. EY ise Polygon tarafıyla bir iştirake girişti.

bütün bu isimler, Web3 çalışmalarını hızlandırmBeyaz istiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir